X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Bóle menstruacyjne po owulacji
Odpowiedz

Bóle menstruacyjne po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Jak wygląda u was kwestia bólów mentruacyjnych ?
    Trochę martwią mnie moje i nie wiem czy jest to normalne. Zazwyczaj brzuch zaczyna już mnie boleć 7 dni przed spodziewana @. Dlatego tez nigdy nie robiłam testu, bo wiem przez bóle że się nie udało i będzie @.
    Ale ten cykl mam dziwny. Lekki ból zaczął się już z 2po owulacji, a od 6dpo już jest codzienny silny ból. Dzisiaj mam 10 dpo. Do @ jeszcze prawie tydzień, a mnie już tydzień boli brzuch. Nie wiem co jest grane. Zaczynam się martwić.
    Co myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2020, 22:35

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze od ok. 6-8 dnia cyklu miałam już bóle miesiączkowe, jestem w 20dpo z II kreskami i nadal boli mnie na miesiączke :)

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ