X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Bolesność sutków
Odpowiedz

Bolesność sutków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Elle Autorytet
    Postów: 420 254

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane,

    co może oznaczać ból sutków?? Od razu zaznaczam, że bolą TYLKO same sutki, piersi nic a nic.

    Dzisiaj mam 20 dc, sutki są wrażliwe od 15 dc. W tym cyklu intensywnie staraliśmy się o potomka, i oczywiście ogromnie bym chciała, zeby to był objaw ciąży, ale nic na to nie wskazuje - nie mam KOMPLETNIE żadnych innych objawow, testy ciążowe negatywne, temperatura dzisiaj 36,87. Co ciekawe, ten ból nasila się po południu, wieczorem - rano po przebudzeniu tak nie bolą. Myślałam, że mi przejdzie po kilku dniach, ale się wręcz nasila - właśnie w szczególności wieczorem. Teraz przyszłam z pracy i jest to tak upierdliwe, że postanowiłam napisać - może coś doradzicie?

    Dziwi mnie to o tyle, że nie miewam tkliwych piersi przed okresem, a już na pewno nie tak długo.

    Dodam jeszcze, że jestem już mamą jednego brzdąca i wydaje mi się, że wiedziałabym, że to ciąża, tym bardziej, że czekam na nią z utęsknieniem...

    Może któraś z Was miała coś podobnego?

    Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

    iv09mg7y9aya90me.png
  • Szczęśliwa Mama Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slonko tez tak miałam zadnych objawow ani nic tylko cos mi mowilo zatestuj i zobaczylam II kreseczki dopiero po zatestowaniu jakos przejchalam sobie po sutku i masakra nawet stanik mi przeszkadzal tak bolaly

  • Elle Autorytet
    Postów: 420 254

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź - tyle, że ja robiłam test ciążowy i jedna krecha...

    iv09mg7y9aya90me.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może na test za wcześnie? Ja mam 7 dni do @ test - a zaczęły mnie pobolewac piersi choć nigdy nie bolały. Trzymam kciuki zeby się udalo.

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Elle Autorytet
    Postów: 420 254

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel wrote:
    Może na test za wcześnie? Ja mam 7 dni do @ test - a zaczęły mnie pobolewac piersi choć nigdy nie bolały. Trzymam kciuki zeby się udalo.

    Dzięki,kochana:* Zatestuję oczywiście w dniu @, ale powiem Ci, że mam coraz większą pewność, że to nie ciąża. Nic więcej (oprócz tych boli)na to nie wskazuje.
    Zastanawia mnie tylko, co to może być.

    iv09mg7y9aya90me.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 14 czerwca 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie jest jeszcze przesadzone :) u mnie też nic więcej nie wskazuje Ale mam cichą nadzieję.nie pozostaje nic tylko czekać :)

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 15 czerwca 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elle, mam dokładnie to samo. Drugi cykl z bolącymi, wrażliwymi sutkami. Poprzednio myślałam, że to ciąża, okresu nie było, więc była nadzieja. Okazało się, że po prostu @ przyszła później, a w dniu kiedy przyszła ból minął.

    20110812580114.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak miałam w zeszłym cyklu i w tym to samo. Może to wyższy niż zazwyczaj poziom progesteronu

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez bolą sutki a dzisiaj 23dc

  • Elle Autorytet
    Postów: 420 254

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj 29 dc i test negatywny. Temperatura też spadła do 36,61 - w nowym cyklu muszę zbadać poziom prolaktyny i progesteronu, żeby sprawdzić, od czego mnie te cycki tak bolały.

    iv09mg7y9aya90me.png
  • niepewna Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Wiem, że forum bardzo stare i juz pewnie nie czytane.
    Aczkolwiek bolą mnie od jakiegoś czasu około 3-5 dni skutki piersi wgl chyba pierwszy raz. Jestem mocno przeziębienia a przed przeziębienie bolały mnie plecy strasznie ledzwia i kark, mocne bóle głowy. Myślałam że to od słońca i mocnych treningów na siłowni. Aczkolwiek juz 11 dni spóźnia mi się miesiączka. Dzisiaj robiłam test ale kolo podania a nie na czczo a wtedy byłam po śniadaniu lekach na przeziębienie obiedzie i lodach i chyba jakiś wpływ to miało na wynik który był negatywny. Nie wiem czy robić jtr kolejny testy. Współżyje z chłopakiem codziennie albo i parę razy dziennie się zdarza aczkolwiek nie staramy się o dziecko. Zabezpieczamy się ale od mies zaczynamy bez gumki i zakłada dopiero niby przed samym wtryskiem. Tabletek nie biorę, ponieważ się boje i nie chce :)

    Mam objawy, a test negatywny
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 19 lipca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 cykle po odstawieniu tabletek anty miałam bardzo uciażliwe bóle samych sutków- zaburzenia hormonalne, prawdopodobnie odwyższony progesteron, albo prolaktyna, nie pamiętam już, kilka miesięcy temu.

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • mi_gosia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ostatni prawidłowy okres miałam 03.06.2015, 03.07.2015 zamiast normalnej miesiączki zaczęłam plamić na brązowo,początkowo nie zwróciłam na to uwagi, ponieważ często tak zaczyna mi się okres. Jednak normalnego krwawienia nie było, plamienie to trwało do 07.07.2015, były takie dni, że było to dość intensywne jak miesiączka, jednak barwa i konsystencja nie była ta. Po zakończonym plamieniu zauważyłam sporo galaretowatego i lepkiego śluzu. Od 17.07 kłują mnie sutki, zawsze miałam je takie "wklęśnięte" nigdy nie sterczały, teraz bolą i sterczą. Wczoraj 19.07 robiłam rano test, wynik negatywny, od dziś bardzo kłują mnie jajniki. Teraz już bolą mnie i sutki i jajniki. Dodam, że kilka miesięcy temu odstawiłam pigułki anty, od tamtego czasu moje cykle są wydłużone i brązowe plamienie pojawia się dzień dwa przed normalną miesiączką. W kwietniu miałam wycinanego włókniaka w prawej piersi, zmian żadnych nie wyczuwam, a ból występuje w obu sutkach. Czy któraś z Was miała podobne dolegliwości? Jakoś zdurniałam przez to kłucie w sutkach.

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 20 lipca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_gosia- 3-4 miesiące po odstawieniu anty (czasem do pół roku) organizm ma taki kocioł w związku z reaktywacją jajników, że wszystko może się stać :/ ja 3 miesiące miałam takie numery- plamienia, ból sutków, pępka, przeróżne, połowa jak objawy ciąży- przeszło z czasem po kilku miesiąch.

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 20 lipca 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_gosia może to są objawy owulacji, bo skoro @ dostałaś 3 lipca a cykle masz ok 30-31 dni (wywnioskowałam z dat które podałaś)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 21 lipca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mnie w tym cyklu też strasznie bolą sutki niestety byłam na urlopie i zaprzestałam badania temperatury ... Niby już po terminie @ ale w tym miesiącu czuje że nic z tego i boję się testować. Pewnie cykl mi się rozjechał :(
    Strasznie przykro mi ostatnio że tak się staramy i nic z tego - że boję się testowania..

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Ja od kilku dni mam bolesne sutki....właściwie to wczoraj wybadałam, może to już trwa 3-4 dni...i piersi też bolesne. Ale sutki aż tak bolesne to chyba pierwszy raz, nie pamiętam, żebym tak kiedyś miała. Jutro powinnam dostać @ bo owulacja mi się przesunęła...i tak czekam. Testować będę za około tydzień, może dostanę do tego czasu @... jeśli nie, to teścik;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miskivata masz omdlenia na wykresie? Ja w ciąży mialam tez . Kiedy mdlałaś? Jak szybko wstawalas czy tak nagle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamka9319 wrote:
    Miskivata masz omdlenia na wykresie? Ja w ciąży mialam tez . Kiedy mdlałaś? Jak szybko wstawalas czy tak nagle?

    kurcze, nie zajrzałam tu ;) Przepraszam ;) ale już się dogadałyśmy ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ