X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak @ i brak ciąży
Odpowiedz

Brak @ i brak ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miszczynka Przyjaciółka
    Postów: 116 168

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, potrzebuję Waszej rady. Zawsze miałam bardzo regularne cykle. Teraz @ spóźnia mi się trzy dni. Robiłam dwa testy z krwi i oba są negatywne. Co powinnam zrobić czy już panikować? Dużo ostatnio przeszłam i boję się że kolejne kłody pod nogami w drodze o upragnionego maluszka.

  • Sandra94 Koleżanka
    Postów: 35 40

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarza sie, ja też zawsze mwm regularne cykle, a dwa miesiące temu tydzien opóźnienia, mimo że ciazy nawet nie miałam co podejrzewać. Nic nie panikuj, jak nie przyjdzie w ciągu tygodnia to powtorz bete, jeśli negatywna to ja bym poszla do gina, moze da cos na wywołanie @,chociaż jesli do tej pory wszystko bylo jak w zegarku to samo sie unormuje, takie pojedyncze cykle sie zdarzają. Oczywiście życzę Ci ciąży, jednak w tym czasie, krew juz powinna cos pokazać.

    Podróżowałas w ostatnim czasie? Przeziebienie? Stres?

    24 lata, UK
    1cs
  • Miszczynka Przyjaciółka
    Postów: 116 168

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra94 dziękuję za odpowiedź. Dziś zrobiłam bete 0,9, prolaktyna 17,7, progesteron 5,4. Tydzien temu progesteron wynosił ponad trzy razy wiecej wiec jest nadzieja że okres juz tuż tuż. Ogólnie to ostatnio nigdzie nie wyjeżdzałam. Przeżyłam wirusówke mężą, i o dziwo on też przeżył. A stres... kto go nie ma. Ten miesiac był ciężki. Miałam badanie drożności jajowodów, no i święta z wesowłą rodzinką, a dodatkowo w pracy sie wali. Ale to ostatnie to ostatnie to zawsze jest.
    Jak do poniedziałku nic się nie zmieni to skontaktuj3 się z lekarzem i niech on podejmuje decyzje.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ