X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak miesiączki, testy i beta negatywne
Odpowiedz

Brak miesiączki, testy i beta negatywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Destiny90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 maja 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    14 kwietnia miałam ostatnią miesiączke.
    Współżyjemy z narzeczonym dosyć często oczywiście bez zabezpieczenia. Staramy się o Malucha.
    28 kwietnia miałam delikatne jasnoróżowe plamienia plus kłucie w jajniku. Byłam przekonana, ze to implantacja :-( 7.05 zrobiłam betę - bo lekarz widział pęcherzyk. Wyszła 0.1
    10.05 zgłosiłam się do ginekologa zgodnie z wytycznymi. Zrobił mi badanie już pęcherzyka nie było.
    15 maja powinnam dostać okres, od 14-18 co chwile biegałam do łazienki bo myslalam, ze to już. Bolały mnie jak nigdy jajniki i krzyż. Po tych 4 dniach ustało. Dosłownie jakbym okres miała ale bez krwawienia.
    W związku z tymi bólami i spóźniającym się okresem ponownie poszłam do lekarza. Zlecił betę i luteinę. 21.05 maja beta 0.1
    Dalej nie mam okresu, luteina nie wspolpracuje.. Nic mnie nie boli jednak mam poranne mdlosci.
    Dziś jest 8 dni spóźnienia.
    Lekarz przyjmie mnie dopiero w piątek.
    Co myślicie?

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 maja 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny90 wrote:
    Cześć
    14 kwietnia miałam ostatnią miesiączke.
    Współżyjemy z narzeczonym dosyć często oczywiście bez zabezpieczenia. Staramy się o Malucha.
    28 kwietnia miałam delikatne jasnoróżowe plamienia plus kłucie w jajniku. Byłam przekonana, ze to implantacja :-( 7.05 zrobiłam betę - bo lekarz widział pęcherzyk. Wyszła 0.1
    10.05 zgłosiłam się do ginekologa zgodnie z wytycznymi. Zrobił mi badanie już pęcherzyka nie było.
    15 maja powinnam dostać okres, od 14-18 co chwile biegałam do łazienki bo myslalam, ze to już. Bolały mnie jak nigdy jajniki i krzyż. Po tych 4 dniach ustało. Dosłownie jakbym okres miała ale bez krwawienia.
    W związku z tymi bólami i spóźniającym się okresem ponownie poszłam do lekarza. Zlecił betę i luteinę. 21.05 maja beta 0.1
    Dalej nie mam okresu, luteina nie wspolpracuje.. Nic mnie nie boli jednak mam poranne mdlosci.
    Dziś jest 8 dni spóźnienia.
    Lekarz przyjmie mnie dopiero w piątek.
    Co myślicie?

    Ja myślę, że przesunął Ci się cykl. Miałam tak raz, cykl trwał 42 dni i ani w lewo ani w prawo.
    Masz regularne miesiączki?
    Jeśli nie, warto zbadać androgeny :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Destiny90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 maja 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, właśnie od roku mam regularne. Odkąd odstawiłam tabletki anty w dalszym ciągu jest regularny.
    Jak nie w lewo ani w prawo to może prosto? :)

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 maja 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny90 wrote:
    Tak, właśnie od roku mam regularne. Odkąd odstawiłam tabletki anty w dalszym ciągu jest regularny.
    Jak nie w lewo ani w prawo to może prosto? :)

    mnie się później zdarzyło tak jeszcze 2 razy w krótkim odstępie (38dni i 36 dni) i poszłam się przebadać i przycyzna została znaleziona. Obserwuj swoje cykle taki jeden nietypowy, czy dwa w roku spokojnie mogą się zdarzyć. :)

    Destiny90, adaska lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Destiny90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 maja 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    mnie się później zdarzyło tak jeszcze 2 razy w krótkim odstępie (38dni i 36 dni) i poszłam się przebadać i przycyzna została znaleziona. Obserwuj swoje cykle taki jeden nietypowy, czy dwa w roku spokojnie mogą się zdarzyć. :)

    Dziękuje!

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 22 maja 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ostatnio cykl 45dni, gdzie ZAWSZE 28-30. W koncu @ przyjdzie.

    adaska lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • adaska Autorytet
    Postów: 4053 3025

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz miałam cykl, który trwał więcej niż 40 dni. Zazwyczaj 28-30 dni. Poszłam do lekarza i okazało się, że mialam cykl bezowulacyjny. Dostałam dupka na wywołanie. Pobrałam tydzień i po odstawieniu przyszła @

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️

    atdc2n0aq1xoxowf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ