Odpowiedz
Forum > W oczekiwaniu na testowanie > Brak objawów, a jednak ciąża?
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

gosix
Koleżanka
47

Wysłany: 29 września, 18:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kochane,

Czy któraś z Was zaszła w ciąże, mimo że do testu nie miała żadnych objawów, w szczególności braku bólu piersi?

werkka93
Debiutantka
0

Wysłany: 30 września, 12:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja nie miałam kompletnie żadnych objawów ciąży :)
Wszystko to jest sprawą indywidualną, piersi miałam trochę obolałe i powiększone, ale nie jakoś mocno, raczej tak jak na każdy okres, poza tym żadnego posmaku w ustach, wymiotów, czy senności. Do dzisiaj w zasadzie nie wiem co to objawy ciążowe :)

BlackSky
Znajoma
1

Wysłany: 30 września, 20:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja mam dwie kreski na teście ciążowym, beta ujemna dwa tyg po ow. Okresu nie ma cycki bolą, jajnik prawy też nie wiem co myśleć

gosix
Koleżanka
47

Wysłany: 1 października, 12:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
werkka93 napisała:
Ja nie miałam kompletnie żadnych objawów ciąży :)
Wszystko to jest sprawą indywidualną, piersi miałam trochę obolałe i powiększone, ale nie jakoś mocno, raczej tak jak na każdy okres, poza tym żadnego posmaku w ustach, wymiotów, czy senności. Do dzisiaj w zasadzie nie wiem co to objawy ciążowe :)

Dziękuję Ci za odpowiedź! U mnie tylko pobolewanie brzucha się pojawia, do @ jeszcze około 7 dni. Już czasami człowiek się zastanawia, czy nie czuje tego, co chce czuć ;) Czekanie dłuży się strasznie!!

Olaa..32
Koleżanka
9

Wysłany: 1 października, 13:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie dzisiaj 13 dpo i również nie odczuwam żadnych objawów, jedynie piersi bolą jak zwykle przed okresem, no zobaczymy co to będzie

B_002
Autorytet
503

Wysłany: 4 października, 08:23
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja nie miałam objawów na początku, też się zastanawiałam czy powinnam czuć piersi, ale te zaczęły boleć dopiero później jak już ciąża była potwierdzona przez lekarza.
Nie doszukujcie się kochane objawów, ja przez pierwszy trymestr byłam tylko bardzo zmęczona i lekko czułam piersi. Żadnych mdłości, innych objawów.
Na początku niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość, wiem co mówię, bo też kilka razy czekałam na pozytywny test. Życzę wam powodzenia i trzeba poprostu czekać. Robienie bety i testów wcześniej niż 14 dpo jest tylko niepotrzebnym stresem.

gosix lubi tę wiadomość

zi13vfxmwid4d4su.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)