X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak objawów, a jednak ciąża?
Odpowiedz

Brak objawów, a jednak ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gosix Przyjaciółka
    Postów: 101 87

    Wysłany: 29 września 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,

    Czy któraś z Was zaszła w ciąże, mimo że do testu nie miała żadnych objawów, w szczególności braku bólu piersi?

    27 lat
    Staramy się o pierwszego dzidziucha :)
  • werkka93 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 30 września 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam kompletnie żadnych objawów ciąży :)
    Wszystko to jest sprawą indywidualną, piersi miałam trochę obolałe i powiększone, ale nie jakoś mocno, raczej tak jak na każdy okres, poza tym żadnego posmaku w ustach, wymiotów, czy senności. Do dzisiaj w zasadzie nie wiem co to objawy ciążowe :)

  • BlackSky Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 30 września 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dwie kreski na teście ciążowym, beta ujemna dwa tyg po ow. Okresu nie ma cycki bolą, jajnik prawy też nie wiem co myśleć

  • gosix Przyjaciółka
    Postów: 101 87

    Wysłany: 1 października 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werkka93 wrote:
    Ja nie miałam kompletnie żadnych objawów ciąży :)
    Wszystko to jest sprawą indywidualną, piersi miałam trochę obolałe i powiększone, ale nie jakoś mocno, raczej tak jak na każdy okres, poza tym żadnego posmaku w ustach, wymiotów, czy senności. Do dzisiaj w zasadzie nie wiem co to objawy ciążowe :)

    Dziękuję Ci za odpowiedź! U mnie tylko pobolewanie brzucha się pojawia, do @ jeszcze około 7 dni. Już czasami człowiek się zastanawia, czy nie czuje tego, co chce czuć ;) Czekanie dłuży się strasznie!!

    27 lat
    Staramy się o pierwszego dzidziucha :)
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2517 863

    Wysłany: 1 października 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 13 dpo i również nie odczuwam żadnych objawów, jedynie piersi bolą jak zwykle przed okresem, no zobaczymy co to będzie

    mhsv3e5ey6oj6okz.png
    Beta 18 dpo - 1621 mIU/ml
    Progesteron - 38,70 ng/ml
    TSH - 1,9
    Beta 20 dpo - 3190 mIU/ml
    22.03.21 - jest ❤
    11.06.21 - będzie synek 💙
    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 4 października 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam objawów na początku, też się zastanawiałam czy powinnam czuć piersi, ale te zaczęły boleć dopiero później jak już ciąża była potwierdzona przez lekarza.
    Nie doszukujcie się kochane objawów, ja przez pierwszy trymestr byłam tylko bardzo zmęczona i lekko czułam piersi. Żadnych mdłości, innych objawów.
    Na początku niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość, wiem co mówię, bo też kilka razy czekałam na pozytywny test. Życzę wam powodzenia i trzeba poprostu czekać. Robienie bety i testów wcześniej niż 14 dpo jest tylko niepotrzebnym stresem.

    gosix lubi tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ