X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak okresu beta ujemna
Odpowiedz

Brak okresu beta ujemna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Necia82 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 28 września 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy którejś beta wyszła fałszywie ujemna?Okres mam jak w zegarku co 30dni,dziś jest 5 dzień jak go nie ma,robiłam test ciążowy i wyszła druga kreska widoczna bardzo słabo, taki cień ale była,po kolejnych dwóch dniach ,wczoraj zrobiłam bete i wynik poniżej 1, okresu nadal nie mam,4 dni temu wokół szyjki było trochę brunatnego śluzu z nitkami krwi od tego czasu dalej czysto.
    szyjka nadal wysoko i zamknięta temp w granicy 37, piersi nabrzmiale,stuki trochę bardziej wrażliwe,czasem ciągnie podbrzusze,jestem ciągle zmęczona i bardzo często chodzę siku.
    12go września miałam zastrzyk Ovitrelle ,20 września badany progesteron z wynikiem 14... lekarz powiedział że wynik całkiem dobry i że owu była....czy możliwe że beta się jeszcze myliła??

    Necia82
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2517 863

    Wysłany: 28 września 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem wynik z bety jest raczej wiarygodny, ja bym na Twoim miejscu powtórzyła betę jeszcze raz za kilka dni

    mhsv3e5ey6oj6okz.png
    Beta 18 dpo - 1621 mIU/ml
    Progesteron - 38,70 ng/ml
    TSH - 1,9
    Beta 20 dpo - 3190 mIU/ml
    22.03.21 - jest ❤
    11.06.21 - będzie synek 💙
    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ