X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak okresu, testy negatywne
Odpowiedz

Brak okresu, testy negatywne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga.W. Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam problem juz sama nie wiem co o tym myslec naczytalam sie tyle w necie, ze zaczynam swirowac. @ powinnam dostac 11.04 cykle 26. Wiem, ze to dopiero 3dni spoznienia ale oszalec idzie tak bardzo chcemy miec dziecko. Robilam 3 testy i wszystkie negatywne. Czy mozemy miec jeszcze jakas nadzieje? Nie bede pisac czy mam objawy ciazowe jakies bo wiadomo latwo sobie wmowic... Eh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2017, 08:45

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem się zdarza, że @ się spóźni. Idź na betę jeśli chcesz mieć pewność. A jeśli będzie się dalej spóźniać to może trzeba byłoby zrobić badania hormonów. Mogą być różne przyczyny lub to tylko jednorazowe opóźnienie w wyniku, np. stresu. W każdym razie trzymam kciuki :-) <3

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ