Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak okresu, testy negatywne
Odpowiedz

Brak okresu, testy negatywne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga.W. Debiutantka

Wysłany: 14 kwietnia 2017, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam problem juz sama nie wiem co o tym myslec naczytalam sie tyle w necie, ze zaczynam swirowac. @ powinnam dostac 11.04 cykle 26. Wiem, ze to dopiero 3dni spoznienia ale oszalec idzie tak bardzo chcemy miec dziecko. Robilam 3 testy i wszystkie negatywne. Czy mozemy miec jeszcze jakas nadzieje? Nie bede pisac czy mam objawy ciazowe jakies bo wiadomo latwo sobie wmowic... Eh

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2017, 08:45

• KateHawke Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2017, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem się zdarza, że @ się spóźni. Idź na betę jeśli chcesz mieć pewność. A jeśli będzie się dalej spóźniać to może trzeba byłoby zrobić badania hormonów. Mogą być różne przyczyny lub to tylko jednorazowe opóźnienie w wyniku, np. stresu. W każdym razie trzymam kciuki :-) <3

08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ