Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak okresu, wyciek z piersi, prolaktyna
Odpowiedz

Brak okresu, wyciek z piersi, prolaktyna

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tynka96 Znajoma

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam wczoraj u gin bo od okolo dwoch miesicy mam wyciek z sutkow. Najpierw w prawej piersi zielono czarny plyn. Po miesiaxu doszla lewa piers z bialym plynem w prawej zrobil sie przezroczysty czasami lekko ciemniejszy. Prawa piers zaczela mnie trochę bolec czuje dyskimfort. Gin zbadal wymacal zrobił usg piersi mowi ze nic nie czuje nic nie widac wysłał mnid na prolaktyne czdkalam na wyniki jak oszalała mialam nadzieje szczerze mowiac ze sie wszystko wyjasni ze za wysoka prolaktyna i z tad te wycieki a tu psikus. Prolaktyna w normie 10,4ng/ml przedzial 4, 79 - 23, 30. Okres spoznia mi sie juz jeden dxien a mialam jak w zegarku i nie mam pojecia o co tu chodzi. Mówiłam gin ze sie chcemy starac o dziecko chce sie przebadac bo u mnie w rodzinie kazda kobieta jakied problemy ma ciagle jak nie polipy, guzy, tarczyce i inne rzeczy to sie zaczal smiac i mowi no jak kazda kobieta teraz... A ja teraz czekam do piatku na wizyte z jedna wielka zagadka. Jak myślicie czemu tak sie dzieje? :( mial byc okres wczoraj no jak w zegarku byla tu nic. Brzuch pobolewa szyjka miękka zmaknieta i wysoko i wariacji dostaje....

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy - czy może zwiększać szanse na zajście w ciążę?

Kwas foliowy jest bardzo ważnym elementem w czasie starania o dziecko i na wczesnym etapie ciąży. Odpowiednie stężenie folianów w organizmie nie tylko zapewnia ochronę dla rozwijającego się dziecka w pierwszych tygodniach ciąży, ale również... zwiększa płodność zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn! Jak to się dzieje? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze i tym samym zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)