X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak @ po luteinie
Odpowiedz

Brak @ po luteinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AlexiS Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    To nasz 6 cykl starań. W marcu odstawiłam tabletki i moje cykle kompletnie się rozregulowały. Lekarz zalecił luteinę 2 tabletki podjęzykowa 16-25 dnia cyklu. No i tak biorę od 3 miesięcy i @ zawsze w terminie (do 32 dnia cyklu). W tym cyklu po odstawieniu nie wystąpiła... Mam 35 dc. W 32dc i 34dc testy ciążowe negatywne. Czy jest na co liczyć i testować dalej czy to już moment na panikę i przesunięcie wizyty u lekarza na bliższy termin?Temperatury nie mierzylam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2020, 22:00

    03.2020 - odstawienie tabletek
    05.2020 - początek rozregulowanych cyklów, zlecona luteina 16-25dc
    12.2020 - zaczynamy śledzenie cyklu na poważnie...
  • raisa122 Przyjaciółka
    Postów: 84 25

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam podobna sytuacje ale luteina pierwszy raz odstawiłam w 30 dc dzisiaj 34 i@ nie ma...:-(

  • Kasia4991 Znajoma
    Postów: 22 7

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ostatnim cyklu bralam duphaston przez 10 dni 2 razy dziennie i od ostatniej tabletki okres dostałam dopiero po 13 dniach, miałam nadzieję że to ciąża ale zrobiłem bete i niestety to nie było to.

  • raisa122 Przyjaciółka
    Postów: 84 25

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia4991 wrote:
    Ja w ostatnim cyklu bralam duphaston przez 10 dni 2 razy dziennie i od ostatniej tabletki okres dostałam dopiero po 13 dniach, miałam nadzieję że to ciąża ale zrobiłem bete i niestety to nie było to.
    przykro mi Kasia:-(

  • AlexiS Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35dc i @. Po prostu się kompletnie opóźniło.

    03.2020 - odstawienie tabletek
    05.2020 - początek rozregulowanych cyklów, zlecona luteina 16-25dc
    12.2020 - zaczynamy śledzenie cyklu na poważnie...
  • raisa122 Przyjaciółka
    Postów: 84 25

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlexiS wrote:
    35dc i @. Po prostu się kompletnie opóźniło.
    Ja już nawet nie myśle ze będzie inaczej @ na pewno przyjdzie, tylko czemu tak długo trzeba na nią czekać.... wrrr

  • Anka37 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ostatnim cyklu luteina od 17dc przez 10 dni. Okres nie wystąpił, testy i beta negatywna. Od 45 dc brałam ponownie przez 6 dni i okres pojawił się 53 dnia cyklu dopiero.
    To mój pierwszy taki cykl. Wcześniej po odstawieniu zaraz po 2 dniach dostawałam okresu

  • AlexiS Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka37 wrote:
    Ja w ostatnim cyklu luteina od 17dc przez 10 dni. Okres nie wystąpił, testy i beta negatywna. Od 45 dc brałam ponownie przez 6 dni i okres pojawił się 53 dnia cyklu dopiero.
    To mój pierwszy taki cykl. Wcześniej po odstawieniu zaraz po 2 dniach dostawałam okresu

    U mnie było dokładnie tak samo do tej pory - 2 dni i okres. Nawet w poprzednim cyklu zagapiłam się z tabletkami i przerwałam w 23 zamiast 25dc - i cykl skończył się na 25dc :)

    Anka37 lubi tę wiadomość

    03.2020 - odstawienie tabletek
    05.2020 - początek rozregulowanych cyklów, zlecona luteina 16-25dc
    12.2020 - zaczynamy śledzenie cyklu na poważnie...
  • Anka37 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlexiS wrote:
    U mnie było dokładnie tak samo do tej pory - 2 dni i okres. Nawet w poprzednim cyklu zagapiłam się z tabletkami i przerwałam w 23 zamiast 25dc - i cykl skończył się na 25dc :)
    Nowy cykl nowe szanse 💪😁

  • raisa122 Przyjaciółka
    Postów: 84 25

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawa się wyjaśniła.. przyszła @ ....;-(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ