Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak @ po luteinie
Odpowiedz

Brak @ po luteinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AlexiS Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 27 grudnia 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    To nasz 6 cykl starań. W marcu odstawiłam tabletki i moje cykle kompletnie się rozregulowały. Lekarz zalecił luteinę 2 tabletki podjęzykowa 16-25 dnia cyklu. No i tak biorę od 3 miesięcy i @ zawsze w terminie (do 32 dnia cyklu). W tym cyklu po odstawieniu nie wystąpiła... Mam 35 dc. W 32dc i 34dc testy ciążowe negatywne. Czy jest na co liczyć i testować dalej czy to już moment na panikę i przesunięcie wizyty u lekarza na bliższy termin?Temperatury nie mierzylam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2020, 22:00

    03.2020 - odstawienie tabletek
    05.2020 - początek rozregulowanych cyklów, zlecona luteina 16-25dc
    12.2020 - zaczynamy śledzenie cyklu na poważnie...
  • raisa122 Przyjaciółka
    Postów: 84 25

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam podobna sytuacje ale luteina pierwszy raz odstawiłam w 30 dc dzisiaj 34 i@ nie ma...:-(

  • Kasia4991 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ostatnim cyklu bralam duphaston przez 10 dni 2 razy dziennie i od ostatniej tabletki okres dostałam dopiero po 13 dniach, miałam nadzieję że to ciąża ale zrobiłem bete i niestety to nie było to.

  • raisa122 Przyjaciółka
    Postów: 84 25

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia4991 wrote:
    Ja w ostatnim cyklu bralam duphaston przez 10 dni 2 razy dziennie i od ostatniej tabletki okres dostałam dopiero po 13 dniach, miałam nadzieję że to ciąża ale zrobiłem bete i niestety to nie było to.
    przykro mi Kasia:-(

  • AlexiS Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35dc i @. Po prostu się kompletnie opóźniło.

    03.2020 - odstawienie tabletek
    05.2020 - początek rozregulowanych cyklów, zlecona luteina 16-25dc
    12.2020 - zaczynamy śledzenie cyklu na poważnie...
  • raisa122 Przyjaciółka
    Postów: 84 25

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlexiS wrote:
    35dc i @. Po prostu się kompletnie opóźniło.
    Ja już nawet nie myśle ze będzie inaczej @ na pewno przyjdzie, tylko czemu tak długo trzeba na nią czekać.... wrrr

  • Anka37 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ostatnim cyklu luteina od 17dc przez 10 dni. Okres nie wystąpił, testy i beta negatywna. Od 45 dc brałam ponownie przez 6 dni i okres pojawił się 53 dnia cyklu dopiero.
    To mój pierwszy taki cykl. Wcześniej po odstawieniu zaraz po 2 dniach dostawałam okresu

  • AlexiS Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka37 wrote:
    Ja w ostatnim cyklu luteina od 17dc przez 10 dni. Okres nie wystąpił, testy i beta negatywna. Od 45 dc brałam ponownie przez 6 dni i okres pojawił się 53 dnia cyklu dopiero.
    To mój pierwszy taki cykl. Wcześniej po odstawieniu zaraz po 2 dniach dostawałam okresu

    U mnie było dokładnie tak samo do tej pory - 2 dni i okres. Nawet w poprzednim cyklu zagapiłam się z tabletkami i przerwałam w 23 zamiast 25dc - i cykl skończył się na 25dc :)

    Anka37 lubi tę wiadomość

    03.2020 - odstawienie tabletek
    05.2020 - początek rozregulowanych cyklów, zlecona luteina 16-25dc
    12.2020 - zaczynamy śledzenie cyklu na poważnie...
  • Anka37 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlexiS wrote:
    U mnie było dokładnie tak samo do tej pory - 2 dni i okres. Nawet w poprzednim cyklu zagapiłam się z tabletkami i przerwałam w 23 zamiast 25dc - i cykl skończył się na 25dc :)
    Nowy cykl nowe szanse 💪😁

  • raisa122 Przyjaciółka
    Postów: 84 25

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawa się wyjaśniła.. przyszła @ ....;-(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ