X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża a praca
Odpowiedz

Ciąża a praca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 24 lutego 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane!
    Z miesiąca na miesiąc coraz więcej z nas przechodzi na fioletową stronę.
    Zastanawiałyście się nad tym jak i kiedy poinformujecie swojego pracodawcę o ciąży?
    Macie jakieś obawy z tym związane?

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • halwaya Autorytet
    Postów: 336 480

    Wysłany: 26 lutego 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poinformowałam już na samym początku - chyba w okolicach 7 tygodnia (jak już miałam potwierdzenie od ginekologa, że jest ciąża i serduszko bije), bo pracuję fizycznie (supermarket) i nie chciałam dźwiganiem narażać ciąży.
    Co prawda mieszkam w UK, ale pracodawca musiał omówić ze mną zagrożenia itp. Dostałam 'lżejszą' robotę od razu, więc cieszę się, że nie zwlekałam.
    Nie mam pojęcia jak to wygląda w PL, ale z tego co widzę po znajomych ciąża = L4 automatycznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 07:21

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    Sx0K.png
    ypbg.png
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 26 lutego 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poinforumuję najpóźniej jak się da. Już dwa razy ciążę straciłam. Teraz niektórzy wiedzą, ze się staramy, ale ogólnie pracodawcę chcę poinformowac najpóźniej jak się tylko da. Mam prace biurową. No chyba, ze będe musiała iśc na zwolnienie, to wtedy będę musiała powiedzieć.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 1 marca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam sporo obaw, bo po pierwsze u nas w firmie niby żartem wspomina się, że ciąża nie jest mile widziana, a po drugie co chwile są nowe projekty i założenie jest takie, że dany projekt powinna prowadzić jedna osoba. Jeśli dobrze się będę czuła, to mam zamiar powiedzieć jak najpóźniej, gdy zacznie już być coś widać. Jeśli jednak miałabym poprowadzić jakiś nowy projekt, to powiem wcześniej, żeby od razu kogoś innego przydzielili, ale nie wcześniej niż w 7tc, żebym była pewna, że serduszko bije.

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym musiała poinformować od razu. Jestem policjantką.

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ