Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża a weekendowy wyjazd na żagle
Odpowiedz

Ciąża a weekendowy wyjazd na żagle

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Styczniowa27 Przyjaciółka

Wysłany: 24 maja 2015, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny słuchajcie mam mały problem.

Jak wiecie staram się o szkraba, mam zamiar testować ok 20 czerwca może ciut szybciej i tu moje pytanie. 21 czerwca mam zaplanowany z moim K. wypad na mazury na żagle. I co mam zrobić jeżeli test ( miejmy nadzieje ) wykaże ciąże?
    Jechać czy nie jechać? Dodam, że nocleg będzie w jachcie gdzie nie ma toalety więc siku to tylko w krzaczkach lub w jakim porcie ( o ile będzie). Zastanawiam się czy to nie będzie ryzyko.

Wiem, że to hipotetyczne założenie ale dmucham na zimne.

zem3x1hpjl5mhe34.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 24 maja 2015, 17:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niby jakie miałoby być ryzyko, bo nie bardzo rozumiem? Dlaczego miałabyś niby nie jechać na żagle? Co ma ciąża (wczesna na dodatek) do jakiegokolwiek wyjazdu?

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 25 maja 2015, 07:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stycziowka ja dochodze do wniosku ze te 3 pierwsze miesiace sa delikatne oczywiscie ale jak ciaza ma sie utrzymac to utrzyma. Wiadomo bardzo przeciazajacych rzeczy nie powinnas robic ale sikanie w krzakach czy wyjazd nic nie zmienia.

Styczniowa27 lubi tę wiadomość

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego