X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża bez objawów przed @
Odpowiedz

Ciąża bez objawów przed @

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem jakiś tydzień przed okresem i za każdym razem szukam dziewczyn które zaszły w ciążę a przed planowaną @ nie miały żadnych objawów. Są tutaj takie :)? Może podzielicie się swoimi doświadczeniami :)
    U mnie zupełnie nic się nie dzieje :( tylko czasem jajnik zakuje a taj bardzo bym chciała żeby się udało .....

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może beta hcg? :) jak już spadać to z wysokiego konia :) ja też czekam do wtorku i idę na badanie :)
    karola_aa są dziewczyny, które nie miały żadnych objawów a dopiero brak @ stawiał im znak zapytania. MOja bliska znajoma ma dwójkę dzieci, z ostatnim jak była w ciąży to nawet się nie orietnowała, że jest w ciąży bo miała nieregularne @ dopiero jak poszła w 10 tc dowiedziałą się o swoim stanie :) także głowa do góry i pierś do przodu! Co ma być to będzie. ja też świrowałam, a raczej wczoraj się skończyło. Dziś myślę, że nic juz nie dam rady zrobić. Czekam na nasz cudek, który z nami tym razem zostanie..
    Przytulam Cię! :*

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mialam zadnych objawow w udnaym cyklu, nic a nic. mialam ich za to mnostwo w tych nieudanych.
    nawet zaponnialam sprawdzic testu bo wiedzialam ze nic z tego a tu taka niespodzianka jak spojrzalam na wynik:)glowa do gory! nie ma sensu dopatrywac sie na sile:)

    momo1009 lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brakiem objawów bym się nie przejmowała gbybym miała pozytywny test ciążowy ;) ale temp dzisiaj mówi sama za siebie :(

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 15 lipca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem :) Ciąża potwierdzona testami i betą, nie miałam ani pół, ani ćwierć objawu, zresztą nadal nie mam :)

    momo1009, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 20 lipca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    Ja jestem :) Ciąża potwierdzona testami i betą, nie miałam ani pół, ani ćwierć objawu, zresztą nadal nie mam :)
    Czyli jednak można bez objawów ;)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nawet piersi was nie bolaly?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ