X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża czy przesunięcie cyklu?
Odpowiedz

Ciąża czy przesunięcie cyklu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NOWA KOLEŻANKA Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 12 lutego, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    U mnie sytuacja wygląda następująco
    Od 2 lat regularne cykle 30 dni, wahania maxymalnie +/- 1 dzień.
    Brak antykoncepcji hormonalnej w ostatnich 6 latach.
    Temperatura 37,3 i nie spada poniżej 37
    Ostatnia wizyta u gina pół roku temu, wszystko w jak najlepszym porządku

    Dziś mam 37 dzień cyklu, testy ciążowe negatywne, stosunek w okolicach owulacji (nie monitoruję jej, ale wiem po swoim organizmie kiedy występuje)
    Pojawiły się w ostatnich kilku dniach lekkie mdłości i wrażliwość na zapachy, choć sama nie wiem czy to nie od nerwów związanych z tym, że nie wiem czy to ciąża, czy po prostu coś się poprzesuwało.

    Planuję poczekać do końca tygodnia - jeśli nie przyjdzie @ to zrobię betę, ale to czekanie doprowadza mnie do szału.
    Słyszałam, że bywa tak, że testy dość późno wykrywają ciążę w niektórych przypadkach, zastanawiam się nad zrobieniem testu owulacyjnego - ponoć wychodzą pozytywne nawet we wczesnej ciąży, spotkałyście się kiedyś z tym?

    Daga121222 lubi tę wiadomość

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 194 216

    Wysłany: 12 lutego, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NOWA KOLEŻANKA wrote:
    Cześć dziewczyny,

    U mnie sytuacja wygląda następująco
    Od 2 lat regularne cykle 30 dni, wahania maxymalnie +/- 1 dzień.
    Brak antykoncepcji hormonalnej w ostatnich 6 latach.
    Temperatura 37,3 i nie spada poniżej 37
    Ostatnia wizyta u gina pół roku temu, wszystko w jak najlepszym porządku

    Dziś mam 37 dzień cyklu, testy ciążowe negatywne, stosunek w okolicach owulacji (nie monitoruję jej, ale wiem po swoim organizmie kiedy występuje)
    Pojawiły się w ostatnich kilku dniach lekkie mdłości i wrażliwość na zapachy, choć sama nie wiem czy to nie od nerwów związanych z tym, że nie wiem czy to ciąża, czy po prostu coś się poprzesuwało.

    Planuję poczekać do końca tygodnia - jeśli nie przyjdzie @ to zrobię betę, ale to czekanie doprowadza mnie do szału.
    Słyszałam, że bywa tak, że testy dość późno wykrywają ciążę w niektórych przypadkach, zastanawiam się nad zrobieniem testu owulacyjnego - ponoć wychodzą pozytywne nawet we wczesnej ciąży, spotkałyście się kiedyś z tym?

    Na Twoim miejscu nie czekałabym do końca tygodnia z betą. I nie sugeruj się testami owulacyjnymi 🙂

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, omega 3, selen i cynk

    18.10 ➡️ Pierwsza wizyta w Klinice Niepłodności
  • NOWA KOLEŻANKA Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 12 lutego, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie pojawiło się plamienie, więc już chyba mam odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ