X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża czy torbiel?
Odpowiedz

Ciąża czy torbiel?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ptysiu Przyjaciółka
    Postów: 81 46

    Wysłany: 15 maja 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. 12 kwietnia miałam @ od 2-7 dc bralam clo na wywołanie owu. Byłam na monitoringu w 14 dc i miałam piękny pecherzyk 27 mm . Lekarz kazał mi przyjechać w 19dc i przyjechałam okazało się że zrobił się torbiel 4mm. Kazał poczekac na miesiaczke i brać anty aby się torbiel wchłonąl. Ale @ nie przyszła. 7 dni spóźnia mi się @ testy 2 pozytywne czy torbiel może dac test pozytywny? A czy może lekarz się pomylił ? A może mnie ta torbiel rozregulowała? Czy może któraś z Was miała podobny przypadek?
    Dodam że dziś skurcze brzucha....

    Euthyrox 150
    Norvasc 5
    Od 03.2019 clo 1 cykl
    04.2019 clo 2 cykl

    f2w3e6hhsl1g0odr.png
    Starania od 09.2018
  • Takbardzochce Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to się skończyli? Widzę szwaczek więc ciąża!;)

    Aniołek 8/11 tydz ciaza obumarła 08.2018
    Aniołek córeczka 8 tydz 03.2018
    MTHFR A1298C Hetero
    PAI-1 4/5G Hetero
    Ok: zespół antyfosfolipidowy, toczeń, PC przeciw Bglikoproteinir, ANA.
    Wit D 83
    Homocysteina 7,5
    W planach: HSG, krzywa insulinowa
    Biorę: Acard 75, eutyrox 25, Bright, wit D, wit C, koenzym q10, castangus, jod, inofem.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Kompletując wyprawkę dla noworodka, wielu rodziców staje przed wyborem fotelika samochodowego. Wybór jest ogromny, przez co decyzja o wyborze właściwego fotelika jest często bardzo trudna. Na jakie elementy zwrócić uwagę wybierając fotelik? Czy fotelik powinien być dopasowany do konkretnego modelu samochodu? Dlaczego warto zdecydować się na fotelik z systemem mocowania ISOFIX?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ