X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża czy torbiel?
Odpowiedz

Ciąża czy torbiel?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ptysiu Przyjaciółka
    Postów: 81 46

    Wysłany: 15 maja 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. 12 kwietnia miałam @ od 2-7 dc bralam clo na wywołanie owu. Byłam na monitoringu w 14 dc i miałam piękny pecherzyk 27 mm . Lekarz kazał mi przyjechać w 19dc i przyjechałam okazało się że zrobił się torbiel 4mm. Kazał poczekac na miesiaczke i brać anty aby się torbiel wchłonąl. Ale @ nie przyszła. 7 dni spóźnia mi się @ testy 2 pozytywne czy torbiel może dac test pozytywny? A czy może lekarz się pomylił ? A może mnie ta torbiel rozregulowała? Czy może któraś z Was miała podobny przypadek?
    Dodam że dziś skurcze brzucha....

    Euthyrox 150
    Norvasc 5
    Od 03.2019 clo 1 cykl
    04.2019 clo 2 cykl

    f2w3e6hhsl1g0odr.png
    Starania od 09.2018
  • Takbardzochce Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to się skończyli? Widzę szwaczek więc ciąża!;)

    Aniołek 8/11 tydz ciaza obumarła 08.2018
    Aniołek córeczka 8 tydz 03.2018
    MTHFR A1298C Hetero
    PAI-1 4/5G Hetero
    Ok: zespół antyfosfolipidowy, toczeń, PC przeciw Bglikoproteinir, ANA.
    Wit D 83
    Homocysteina 7,5
    W planach: HSG, krzywa insulinowa
    Biorę: Acard 75, eutyrox 25, Bright, wit D, wit C, koenzym q10, castangus, jod, inofem.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ