X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża z jednym jajowodem
Odpowiedz

Ciąża z jednym jajowodem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ciągle_na_coś_czekam Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Czy są tu Panie, które zaszły w ciążę mając tylko jeden jajowód, a owulacja była z jajnika po przeciwnej stronie? Czy jest szansa, że lewy jajowód "wyłapie" komórkę jajową z prawego jajnika?

  • Zapominajka Przyjaciółka
    Postów: 94 107

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że niestety nie ma na to szansy i trzeba czekać na owulację na jajniku z jajowodem :(

  • Gravity Autorytet
    Postów: 1139 2134

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzają się takie przypadki, więc jest taka szansa

    Ciągle_na_coś_czekam lubi tę wiadomość

    age.png

    Starania od 11.2020

    👩 35l 👨40l

    06.21 💔 cb
    10.21 💔 cp (metotreksat)

    03.2022 HSG - lewy jajowód niedrożny, prawy - światło jajowodu ograniczone
    06.2022 laparoskopia - oba jajowody drożne

    06.22 cb 💔
    07.22 cb 💔

    25.09 ⏸
    27.09 beta 68,6 prog 71
    29.09 beta 231
    01.10 beta 756 prog 55,8
    13.10 3,8mm Okruszka z ❤ Cudzie trwaj 🌈
    03.11 2,2cm cudnego Bąbelka🥰
    28.11 USG prenatalne 6,2cm Dzidziulka, ryzyka niskie 🥳
    13.01 300g chłopaczka 😊❤
    17.02 720g Marcelka 😍
    22.03 1430g Kluseczka 🤯
    06.04 1780g Misiaczka 🐻
    11.05 3145g Pączusia 😳

    06.06.2023 nasz tęczowy synek jest już z nami 😌 - 3680g, 56cm Miłości
  • Angelika_1984 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem osobą nie tylko z jednym jajowodem ale też jednym jajnikiem i oczekuje na test - najlepiej pozytywny, więc się okaże.

  • 3 ciążą Autorytet
    Postów: 368 245

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że jest to możliwe i szanse są bardzo duże.
    Ja po 3 latach starań zaszłam w 3 ciążę ale okazała się pozamaciczna w marcu usunęli mi prawy jajowód a w lipcu zaszłam w kolejną ciążę . Miałam monitoring i lekarz potwierdzi że była to owulacja z prawego jajnika gdzie nie ma jajowodu. A byłam w tym czasie u dwóch lekarzy i obaj mówili to samo.
    We wrześniu poronilam ale to już inna historia 😞

    Córka 2015r. Córka 2018r. Styczeń 2022r. Ciąża pozamaciczna (usunięcie jajowodu) Wrzesień 2022r. poronienie
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ