X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Cień cienia kreski testowej na dwóch testach
Odpowiedz

Cień cienia kreski testowej na dwóch testach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 26 marca 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Na sam początek napisze, że moje cykle są różne, raz 30 , raz 28 dni, a teraz jakoś w 35 dniu cyklu dostałam skąpe krwawienie, pomyślałam, że pewnie przyszła @. Jednak moje skąpe krwawienie trwało niecałe 2 dni. Bo już drugiego dnia po południu po krwi zero śladu. W poszukiwaniu czegoś na ten temat w necie, wyczytałam o krwawienie implantacyjnym. Wspomnę, że z mężem staramy się o pierwsze dziecko już bardzo długo. Postanowiłam kupić test ciążowy. Zrobiłam test 25 marca czyli wczoraj. Dokładnie 3 dni po tym krwawieniu. Na teście oprócz kreski kontrolnej, po dokładnym przyjrzeniu zobaczyłam baaaaaardzo blada kreskę, ciężko zauważalna, ale mój mąż mówi że też ja widzi jak bardziej się wpatrzyl. Dziś zrobiłam drugi test ciążowy i ta sama sytuacja, Zrobiłam potem inny ciążowy i negatywny i zrobiłam jeszcze test owulacyjny z ciekawości. Wyszedl pozytywny obie kreski wyraźne i takie same... powiedzcie mi co o tym myśleć. Bo ja nie wiem już, nie chce się nakręcac.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • Moniiii Koleżanka
    Postów: 52 2

    Wysłany: 26 marca 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może po prostu idź na bete będzie wszystko jasne :) mam nadzieję że się udało i tego Ci życzę kochana :)

    karolaEM lubi tę wiadomość

  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 26 marca 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiii wrote:
    Może po prostu idź na bete będzie wszystko jasne :) mam nadzieję że się udało i tego Ci życzę kochana :)
    DZIĘKUJĘ kochana. No tak myślałam, żeby zrobić bete ale tak myślę że powtórzę test ciążowy w poniedziałek. Potem zrobię bete

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ