X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Co mi jest?
Odpowiedz

Co mi jest?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Minnie Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 20 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziś powinnam dostać @, test negatywny jej nie ma, temp 37, dwa dni temu straszne pieczenie pochwy i często mocz, a dziś w nocy obudziłam się i pierwszy raz podczas snu zrobiłam siusiu w łóżko :/ co mi jest pomóżcie, czy to jakieś objawy początku ciąży czy infekcja

    Minnie
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:02

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 20 lutego 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapalenie cewki moczowej

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pisalas juz o tym na forum ...radzimy udać się do lekarza :-)

  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 21 lutego 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli często chodzisz do wc i Cię piecze to raczej ma to coś wspólnego z zapaleniem cewki moczowej albo pęcherza a nie z ciążą. Jedz żurawinę i przede wszystkim udaj się do lekarza.

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ