Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie Co mi jest?
Odpowiedz

Co mi jest?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Minnie Nowa

Wysłany: 20 lutego 2015, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziś powinnam dostać @, test negatywny jej nie ma, temp 37, dwa dni temu straszne pieczenie pochwy i często mocz, a dziś w nocy obudziłam się i pierwszy raz podczas snu zrobiłam siusiu w łóżko :/ co mi jest pomóżcie, czy to jakieś objawy początku ciąży czy infekcja

Minnie
  • Morwa Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2015, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:02

• cocosowa Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2015, 23:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapalenie cewki moczowej

Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2015, 23:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pisalas juz o tym na forum ...radzimy udać się do lekarza :-)

• Ona_89' Autorytet

Wysłany: 21 lutego 2015, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli często chodzisz do wc i Cię piecze to raczej ma to coś wspólnego z zapaleniem cewki moczowej albo pęcherza a nie z ciążą. Jedz żurawinę i przede wszystkim udaj się do lekarza.

relg2n0aqhg6foz4.png
    54 cm, 3830g
    Urodzony przez cesarskie cięcie w 42t+1d
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego