X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Co myśleć?
Odpowiedz

Co myśleć?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daga2654 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacznę od tego że, poprzedni cykl był dziwny, stosunek prawie codziennie do końca, owulacja wystąpiła w 15 dc ( potwierdzona) jak to na owulacjne szyjke mam miękka otwarta i średnio wysoko, w tym cyklu też tak było ale owulacja przyszła między 14 a 15dc dwa dni przed owulacja stosunek do końca i dzień po owulacji również i to na tyle w tym miesiącu że względu na aktualna pracę partnera no ale rzecz w tym że w poprzednim cyklu miałam bóle całych piersi już tydzień przed miesiączka ale nie brałam tego pod uwagę bo ostatnio często mnie tak bolą, biały śluz i było go dużo i nic, teraz jestem 5 dni przed okresem, bolą mnie tylko sutki, wodnisty śluz nie rozciąga się ale szyjka wysoko, twarda i średnio otwarta, temperatura od owulacji 37,3 czasem wyższa ale to jest temperatura spod pachy bo najzwyczajniej kiedy mi tak dziwno zimno to mierze prócz tego żadnych innych obajwow nie zaobserwowalam i trochę więcej piję napoi i to na tyle, już sama nie wiem. To już 5 cykl staran ale w poprzednich były bolące całe piersi i wgl a teraz nic. Już nie wiem sama. Za 5 dni mam zamiar testować, co myślicie?

  • Melania Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka.
    Jak tam sytuacja u Ciebie?? Testowałaś??

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ