Forum W oczekiwaniu na testowanie Co o tym myslicie ?
Odpowiedz

Co o tym myslicie ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulaa95 Koleżanka

Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przesylam wam link ze zdjeciem.
    Nie wiem co mam myśleć...dzis ide do lekarza wieczorem. Ale do tego czasu oszaleje.

https://zapodaj.net/5a5fef63201e9.jpg.html

Paulaa95
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Dziewczyny przesylam wam link ze zdjeciem.
    Nie wiem co mam myśleć...dzis ide do lekarza wieczorem. Ale do tego czasu oszaleje.

https://zapodaj.net/5a5fef63201e9.jpg.html

Próbowałaś zrobić inny test ? Bo szczerze to nie mam pojęcia, wygląda trochę jak przelany więc ciężko mi coś stwierdzić.

• Paulaa95 Koleżanka

Wysłany: 13 grudnia 2018, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Właśnie nie próbowałam. Idę wieczorem do ginekologa więc może coś bedzie widac ewentualnie... dla mnie tez jest rozlany ale ta kreska testowa bądź co bądź wydaje mi sie zabarwiona w jakims stopniu..

Paulaa95
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 grudnia 2018, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to było to :) daj znać po wizycie :)

• Paulaa95 Koleżanka

Wysłany: 13 grudnia 2018, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam ten test nawet pod światło. I widac kreskę tam.. ja juz oszaleje chyba.

Paulaa95
  • JaSzczurek Autorytet

Wysłany: 13 grudnia 2018, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Wzięłam ten test nawet pod światło. I widac kreskę tam.. ja juz oszaleje chyba.
    I jak?

Tom 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    Freya 26/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego