X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Co o tym myslicie ?
Odpowiedz

Co o tym myslicie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przesylam wam link ze zdjeciem.
    Nie wiem co mam myśleć...dzis ide do lekarza wieczorem. Ale do tego czasu oszaleje.

    https://zapodaj.net/5a5fef63201e9.jpg.html

    Paulaa95
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Dziewczyny przesylam wam link ze zdjeciem.
    Nie wiem co mam myśleć...dzis ide do lekarza wieczorem. Ale do tego czasu oszaleje.

    https://zapodaj.net/5a5fef63201e9.jpg.html

    Próbowałaś zrobić inny test ? Bo szczerze to nie mam pojęcia, wygląda trochę jak przelany więc ciężko mi coś stwierdzić.

  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Właśnie nie próbowałam. Idę wieczorem do ginekologa więc może coś bedzie widac ewentualnie... dla mnie tez jest rozlany ale ta kreska testowa bądź co bądź wydaje mi sie zabarwiona w jakims stopniu..

    Paulaa95
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to było to :) daj znać po wizycie :)

  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam ten test nawet pod światło. I widac kreskę tam.. ja juz oszaleje chyba.

    Paulaa95
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Wzięłam ten test nawet pod światło. I widac kreskę tam.. ja juz oszaleje chyba.
    I jak?

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zdrowie kobiet w ciąży. Na co zwrócić uwagę?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, kiedy powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie, ponieważ w dużej mierze przekłada się ono na zdrowie rozwijającego się dziecka. Przeczytaj, na jakie aspekty zdrowotne szczególnie zwrócić uwagę. 

CZYTAJ WIĘCEJ