X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Co o tym myslicie ?
Odpowiedz

Co o tym myslicie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przesylam wam link ze zdjeciem.
    Nie wiem co mam myśleć...dzis ide do lekarza wieczorem. Ale do tego czasu oszaleje.

    https://zapodaj.net/5a5fef63201e9.jpg.html

    Paulaa95
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Dziewczyny przesylam wam link ze zdjeciem.
    Nie wiem co mam myśleć...dzis ide do lekarza wieczorem. Ale do tego czasu oszaleje.

    https://zapodaj.net/5a5fef63201e9.jpg.html

    Próbowałaś zrobić inny test ? Bo szczerze to nie mam pojęcia, wygląda trochę jak przelany więc ciężko mi coś stwierdzić.

  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Właśnie nie próbowałam. Idę wieczorem do ginekologa więc może coś bedzie widac ewentualnie... dla mnie tez jest rozlany ale ta kreska testowa bądź co bądź wydaje mi sie zabarwiona w jakims stopniu..

    Paulaa95
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to było to :) daj znać po wizycie :)

  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam ten test nawet pod światło. I widac kreskę tam.. ja juz oszaleje chyba.

    Paulaa95
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 wrote:
    Wzięłam ten test nawet pod światło. I widac kreskę tam.. ja juz oszaleje chyba.
    I jak?

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ