Odpowiedz

Co to?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • karo555 Nowa
  Postów: 4 2

  Wysłany: 23 czerwca 2017, 18:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Miałam okres 28 maja (po 27 dniach. Nie mam jednak regularnych cykli, zapisuję sobie ich długość, wcześniejsze to 27, 27, 28, 28, 27, 29, 26, 30, 32, 27, 28, 28, 28, 24, 28, 25, 32, 26, 29), w związku z tym, że cykle są takie nierówne, zakładam sobie, że dni płodne mam od 12 dnia do 20 dnia cyklu.
  Teraz 12-13-14 dnia (8-11 czerwca) zaobserwowałam duże ilości śluzu takiego jak w dni płodne, więc uznaję, że to owulacja.

  14 czerwca akurat miałam wizytę u ginekologa - endometrium wyszło 8mm (czyli takie jak w okresie okołoowulacyjnym), natomiast macica(głębokośc) Uterus Depth= 36,1mm. Miałam takie usg robione dobre 10 m-cy wcześniej, wówczas uterus 34,4 mm ----> Czy to się ma prawo zmieniać? Byłam prywatnie u tego samego gina co wtedy, więc chyba powinien mieć stare wyniki, ale nic nie mówił.

  Później miałam dni suche, białe ślady na majtkach. 18 czerwca za to (czyli 21 dc jeśli liczyć 28-dniowy) jednorazowy wypływ białego, takiego gęstego serkowatego(?) śluzu, pachniał normalnie, nie wiem co to miało być, miałam czarne majtki więc jak poszłam do łazienki to po prostu bardzo było widać że niecodzienna ilość. Jednorazowa akcja, a potem susza.

  20 czerwca (24 dc) miałam brązowe plamienie, zauważyłam przy podcieraniu się, myslałam że okres, ale przy drugim podtarciu się już nie było nic, założyłam tylko wkładkę i pozostała ona czysta...
  Od tego momentu do dzisiaj (23 czerwca czyli 27dc) susza...

  Zaczęłam czytać te wszystkie fora, objawy wczesniej ciaży itd, no i nic u siebie nie dostrzegam, cycki takie jak zawsze, czuję się jak zawsze i gdybym nie zaczęła nad tym rozmyślać, to w ogóle bym na to nie zwróciła uwagi. Ale z racji tego śluzu płodnego 12-14 dnia uznałam,że skoro tak szybko to cykl będzie krótszy i okres powinien być około 25-26 dnia... a tu nic a nic, susza Ani śluzu, ani okresu.

  Więc czytam to wszystko, no i jeszcze zauważyłam, że w środę 21.06 (czyli 25d.c) wieczorem gdy napiłam się pół szklanki wody, to czułam się jakbym miała pełny żołądek mimo że jadłam kilka godzin wcześniej. Wczoraj (26dc) często mi się odbijało i dzisiaj 27dc też, ale nie iwem czy sobie tego nie wmawiam..... bo jak mówię tak to pewnie bym nie zwróciła żadnej uwagi na nic, bo czuję się całkowicie normalnie, gdyby nie to plamienie 24dc, dlatego nie wiem czy czasem sobie teraz nie wmawiam, wsłuchuję się w swój organizm, oglądam cycki kilka razy dziennie:D, ale nic, czuję się najnormalniej w świecie. Co więc mam sądzić o tym plamieniu?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2017, 18:39

 • Flowwer Autorytet
  Postów: 11451 12948

  Wysłany: 23 czerwca 2017, 22:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak masz możliwość zrób betę ;) ona prawdę powie

  kjmni09k3h9ob9x5.png
  112 cs o syna, 15 lat walki !!
  Provita-Paliga
  NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
  Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
  ⛄⛄⛄
 • karo555 Nowa
  Postów: 4 2

  Wysłany: 25 czerwca 2017, 11:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  No w weekend wszystko zamknięte, ale już chyba nie ma po co. Zrobiłam dzisiaj (29 dc) rano test z moczu, negatywny, nawet cienia kreski, nic a nic [jakby tamto jednodniowe 'brudzenie' było plamieniem implantacyjnym, to z tego co wszedzie piszą, już po 3 dniach test by był dodatni, u mnie minęło 5 dni].
  Najwidoczniej organizm zrobił mi psikusa akurat teraz, bo nigdy wcześniej nie miałam takiego plamienia przed okresem jak to o którym wspominam...

  A teraz lekki śluz podbarwiony na brązowo, więc chyba rusza @ po prostu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego