X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Co to może być..
Odpowiedz

Co to może być..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • r0023 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dwa tygodnie temu zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Generalnie sytuacja wyglada tak: brałam antykoncepcję jednoskładnikową, zapomniałam kilka razy o tabletce i chyba z 3/4 razy wzięłam ją z wyraźnym opóźnieniem, mniej więcej do 3-4h. W tym samym czasie z partnerem uprawiałam seks kilka razy, zawsze dochodził we mnie. No więc po jakichś 2 tygodniach stwierdziłam ze wypada zrobić test. Zrobiłam 4 i wszystkie jak wół pozytywne. Od razu na drugi dzień zrobiłam betę - i okazało się, że wyszła >0.100. Tego samego dnia byłam u ginekolog i kazała mi zrobić test za dwa tygodnie (czyli jutro) i przyjść na kontrolę. Na drugi dzień zrobiłam jeszcze dwa testy i wyszły pozytywne. 😂 ja oszaleję. Dodam, że zrobiłam z ciekawości testy owulacyjne, które miałam w domu . Tydzień temu pozytywne i dzisiaj pozytywne. Była któraś z was w podobnej sytuacji? Albo może słyszałyście o takiej sytuacji? Wydaje mi się że mało prawdopodobne, że jestem. Ale zwariuje zaraz😟

  • PaulaJa1 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zrób betę raz jeszcze, tamta była mogłabyć błędna!

    r0023 lubi tę wiadomość

  • r0023 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to się w ogóle zdarza że beta jest błędna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2021, 17:29

  • PaulaJa1 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w laboratorium mogli się pomylić :)

  • r0023 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh, no to czekam do jutra😬 chciałabym już wiedzieć ☹️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ