X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Co to znaczy, pomóżcie
Odpowiedz

Co to znaczy, pomóżcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lisek Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomóżcie dziewczyny.

    1.01 miałam dostać okres, więc zrobiłam test 31.12, żeby wiedzieć, czy imprezować. Wyszedł negatywny. Dziś jest już 33 dzień cyklu i nadal nie mam okresu, normalne cykle 28-29 dni. Zrobiłam dziś drugi test, również wyszedł negatywny. Jutro zrobię betę, ale wynik będzie dopiero w piątek, a to jeszcze tyle czasu. Nie mam specjalnie objawów ciążowych, mam mdłości, ale miewam je często, więc to nie jest wyznacznik. Szyjka jest twarda i wysoko, zamknięcia nie ocenię, bo jest ogólnie zniekształcona po porodach. Śluz skąpy, biały, ale ja ogólnie sucha jestem.

    Co o tym sądzicie, robić sobie nadzieję?

  • Lisek Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że robiłam test Pink Express z Rossmana strumieniowy, teraz doczytałam, że nie ma on za dobrej opinii.

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test raczej chyba by już wyszedł. Ale różnie bywa. Poczekaj na betę. Będzie pewność ;-) Życzę fasolki :-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ