X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy będę mamą?
Odpowiedz

Czy będę mamą?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zacznę od początku. 19 grudnia zaczął mi się okres w tym dniu współżyłam i było do końca . Mam cykle 25-26 dniowe . 31 grudnia był także stosunek do końca i z tego co wynika mógł być to dzień owulacji. Ewentualnie owulacja mogła być także 30 grudnia lub 1 stycznia w apce pokazało ze 31 grudzień . No i teraz jest 7 dzień po owulacji a mnie bolą jajniki, w dole brzucha, uczucie ciężkości w dole brzucha i dzisiaj poczułam jakby szpilkę w środku takie ukłucie . Piersi mnie dziwnie kręcą jakby mrowiły bolą a do sutków nie moge się dotknąć. Myślicie ze mogło zaskoczyć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna123 wrote:
    Kochane zacznę od początku. 19 grudnia zaczął mi się okres w tym dniu współżyłam i było do końca . Mam cykle 25-26 dniowe . 31 grudnia był także stosunek do końca i z tego co wynika mógł być to dzień owulacji. Ewentualnie owulacja mogła być także 30 grudnia lub 1 stycznia w apce pokazało ze 31 grudzień . No i teraz jest 7 dzień po owulacji a mnie bolą jajniki, w dole brzucha, uczucie ciężkości w dole brzucha i dzisiaj poczułam jakby szpilkę w środku takie ukłucie . Piersi mnie dziwnie kręcą jakby mrowiły bolą a do sutków nie moge się dotknąć. Myślicie ze mogło zaskoczyć?

    Po objawach ciężko stwierdzić, ja często takie mam przed miesiączką. Chociaż fakt że z tymi piersiami tak nie mam, więc może zaskoczyło u ciebie 🙂. Jak jesteś już 7 dni po owulacji to leć w poniedziałek na betę. To będzie 10, 11 lub 12 dzień po ovu to powinno już być coś wiadomo😀

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna123 wrote:
    Kochane zacznę od początku. 19 grudnia zaczął mi się okres w tym dniu współżyłam i było do końca . Mam cykle 25-26 dniowe . 31 grudnia był także stosunek do końca i z tego co wynika mógł być to dzień owulacji. Ewentualnie owulacja mogła być także 30 grudnia lub 1 stycznia w apce pokazało ze 31 grudzień . No i teraz jest 7 dzień po owulacji a mnie bolą jajniki, w dole brzucha, uczucie ciężkości w dole brzucha i dzisiaj poczułam jakby szpilkę w środku takie ukłucie . Piersi mnie dziwnie kręcą jakby mrowiły bolą a do sutków nie moge się dotknąć. Myślicie ze mogło zaskoczyć?
    Hej. 7dpo to raczej za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciąży. U mnie dopiero od 10 dnia po owulacji był objaw bolących czerwono sinych piersi i wtedy też wyszedł cień na teście

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ