X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy będę w ciazy
Odpowiedz

Czy będę w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misia.17 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny, ostatni okres miałam 11 maja, dni płodne kończyły mi się 28 maja jednak z 28 na 29 w nocy jakoś 2-3 uprawiałam seks bez zabezpieczenia, teoretycznie wytrysku nie było ale wiemy jak jest między czasie, jakiś 20 godzin po wzięłam tabletkę dzień po. Dzisiaj 8 czerwca miałam badania krwi i współczynnik wyniósł mnie 2.00 następna miesiączkę mam dostać za 2 dni w piątek chodź pewnie jej nie dostanę przez tabletki. Myślicie ze mimo tych badań krwi 10 dni po mogę byc w ciąży?

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od tego czy tabletka "dzień po" zadziałała , dużo też zależy od twojego organizmu. Żadna antykoncepcja czy nawet tabletka "dzień po" nie daje 100% gwarancji na to że nie zajdziesz w ciążę. Nawet w czasie antykoncepcji u kobiet warto dodatkowo zabezpieczać się jeśli nie chce się miec dziecka czy choroby wenerycznej. W tym momencie musisz poczekać do miesiączki ,jeśli jej nie dostaniesz wykonaj test ciążowy kontrolnie.



    Mała wskazówka jeśli nie chcesz ciąży a się zabezpieczać IE to i tak warto kontrolnie robić test ciążowy dla pewności. Mi ginekolog mówiła że nawet przy podwójnym zabezpieczeniu fajnie by bo gdybym dodatkowo się testowała ,bo nigdy nic nie wiadomo co zawiedzie. A czasem mogą zawiec i nawet oba zabezpieczenia.


    Poza tym to forum dla kobiet ,które starają się o dziecko .

  • Justi5555 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 7 lipca 2022, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zadam swoje pytanie, nie wiem czy akurat dobre miejsce wybrałam.
    Robiłam testy owulacyjne clear blue - pozytywny czyli buźka uśmiechnięta zaczęła mi się pojawiać 27 czerwca czyli to był mój 21 dzień cyklu.
    Dodam ze cykle mam średnio 31 dniowe.
    Dzisiaj teoretycznie okres powinnam dostać… czyli 31 test negatywny z porannego moczu, czy mimo to jest jeszcze szansa na ciąże? Czy raczej wierzyć ze w tym cyklu nic z tego…
    Dodam ze biorę luteinę, po wcześniejszym poronieniu…:(
    Mam ja brać po owulacji przez 7 dni.

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 7 lipca 2022, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi5555 wrote:
    A ja zadam swoje pytanie, nie wiem czy akurat dobre miejsce wybrałam.
    Robiłam testy owulacyjne clear blue - pozytywny czyli buźka uśmiechnięta zaczęła mi się pojawiać 27 czerwca czyli to był mój 21 dzień cyklu.
    Dodam ze cykle mam średnio 31 dniowe.
    Dzisiaj teoretycznie okres powinnam dostać… czyli 31 test negatywny z porannego moczu, czy mimo to jest jeszcze szansa na ciąże? Czy raczej wierzyć ze w tym cyklu nic z tego…
    Dodam ze biorę luteinę, po wcześniejszym poronieniu…:(
    Mam ja brać po owulacji przez 7 dni.
    Szansa jest, testy czasem pokazują fałszywy wynik :) beta da Ci najbardziej wiarygodny wynik:)

    Justi5555 lubi tę wiadomość

  • Justi5555 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 7 lipca 2022, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy o czułości 25. Biel vizira 😒
    Co prawda żadnych oznak ciąży nie mam,
    Ale 3 dni po owulacji ( według testów owulacyjnych) miał tak mocny ból podbrzusza aż mnie zginęło w pół i trwał jakieś 30 min…. Od tamtego czasu pobolewa podbrzusze i jajniki. Nie wiem czy się nakręcam czy faktycznie to może coś oznaczać….
    Tyle ze testy negatywne … nie mam możliwości iść na betę ze względu na prace… :(
    Pewnie już dawno bym była 😅
    Dlatego ratuje się testami

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ