X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy coś z tego będzie?
Odpowiedz

Czy coś z tego będzie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AikoAi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Jest to moja pierwsza próba starania się o dziecko.

    Obecnie 3 tydzień i 5 dzień wg aplikacji, ovu było 8 grudnia, dzisiaj mamy 22.

    Wiem że powstało jajo płodowe, ale podczas usg (18.12 - usg z zupełnie innego powodu ) było o wiele za wcześnie by coś tam więcej zobaczyć.
    Mam wszystkie objawy jak na okres który powinien być za 3-4 dni.

    Czy myślicie ze za wcześnie na testy pozytywne? Robię codziennie i ciągle są negatywne. Nie mam możliwości zrobić bety - mieszkam za granicą, zaraz durne święta...
    Poradzcie! Thx!

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,nie zawsze testy wychodzą pozytywne przed spodziewaną datą miesiączki,zagnieżdżenie następuje 6-12 dni od owulacji,poczekałabym na spokojnie do terminu spodziewanego okresu.

    AikoAi lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ