X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy jest jeszcze szansa ??
Odpowiedz

Czy jest jeszcze szansa ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny, minął 13 dpo owulacji a test niestety wyszedł negatywny.. Temperatura dalej wysoka, czuję się inaczej niż,,zwykle"... Objawów na @ jako takich nie mam.. Ale test to test. Czy któraś była w podobnej sytuacji ?

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 23 listopada 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 13 dpo test może wyjść jeszcze negatywny. Pozostaje Ci niestety albo czekać albo iść na bHCG, na pewno w 13 dpo będzie już wiarygodne:) Trzymam kciuki!

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo!!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2016, 12:50

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki był finał? Mam podobną sytuację jak teraz i albo chcę nabrać nadziei, albo zejść z chmur ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ