X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy jest szansa na ciążę?
Odpowiedz

Czy jest szansa na ciążę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 14 maja 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, od 4 miesięcy staramy się o dzidziusia.
    Pytanie jak w temacie - czy jest szansa na ciążę?
    2 maja - rozpoczęcie plamienia - średnie
    4 maja - intensywne plamienie
    w nocy z 12 na 13 maja - serduszkowanie

    Mój cykl jest niestety nieregularny i trwa między 26 a 28 dni.

    Nie wiem czy jest sens mieć jakiekolwiek nadzieje :(((

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 maja 2014, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy miałaś @? Co to za plamienie? Owulacyjne czy okres? A może implantacja? Przed tym plamieniem były <3? Prowadzisz wykres?
    Za mało danych podałaś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 00:31

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 maja 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko zależy również od długości cykli, niestety nie da się tak prosto odpowiedzieć..... w ciąze zajść wbrew pozorom też nie jest łatwo:):) wszystko pokaże czas, ale tak jak moremi wspomniała mało danych by się wypowiadać, chociaż z całego serduszka Ci ciąży życzymy:)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj źle wpisałam, późno już było :) 4 maja zaczęła mi się @, bardzo mocne krwawienie.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 maja 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile trwają cykle? Mialas objawy owulacyjne w czasie serduszkowania? Wlasciwie troszke czasu uplynie nim nauczysz sie rozpoznawac te dni:-)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 maja 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam, że cykle mam miedzy 26 a 28 dni. Wcześniejszy miał 25 lub 27 w zalezności jak liczyć. Co do objawów owulacyjnych, ciężko powiedzieć, dopiero uczę się swojego ciała. Wydawało mi się, że były.
    Zajście w ciążę to ciężka praca :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 maja 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle 26-28 są regularne. Owulacja zwykle występuje 14 dni przed terminem @, czyli powinnaś ją mieć około 12-14 dnia cyklu. Przy przyjęciu, że 4 maja to był pierwszy dzień @ owulacja wypada w okolicach 16-18 maja. Działaj ;)
    Jak napisała Jula - sporo jeszcze przed Tobą - o ile nie "zaskoczysz" od razu :)
    Prowadź wykres (temperatura mierzona tuż po przebudzeniu w ustach, pochwie lub odbycie - stale w jednym miejscu i o tej samej porze, obserwacja śluzu, szyjka macicy niekoniecznie - odradzam przy skłonnościach do infekcji, ewentualnie testy owulacyjne) i działajcie :)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 16 maja 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:55

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ