X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy jest szansa że jestem w ciąży ?🤰
Odpowiedz

Czy jest szansa że jestem w ciąży ?🤰

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monikahaa123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 lutego, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry ☺️
    Wczoraj rano zrobiłam test 11 dni po owulacji po 5 minutach negatywny poszłam do pracy i jak wróciłam stwierdzałam że zerknę jeszcze raz i zobaczyłam lekką drugą kreskę miałam czekać do rana ale nie wytrzymałam i wieczorami zrobiłam kolejny ale ten cały czas negatywny 😕 czy jest szansa ? Czy któraś z was też tak miała ?

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 198 24

    Wysłany: 21 lutego, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikahaa123 wrote:
    Dzień Dobry ☺️
    Wczoraj rano zrobiłam test 11 dni po owulacji po 5 minutach negatywny poszłam do pracy i jak wróciłam stwierdzałam że zerknę jeszcze raz i zobaczyłam lekką drugą kreskę miałam czekać do rana ale nie wytrzymałam i wieczorami zrobiłam kolejny ale ten cały czas negatywny 😕 czy jest szansa ? Czy któraś z was też tak miała ?

    Mi się raz zdarzyła taka sytuacja z testem PINK, również po powrocie do domu zetknęłam jeszcze raz na test i była delikatna ale całkiem wyraźna kreska. Niepotrzebnie narobiłam sobie wielkich nadziei bo uważałam ,że jak nigdy po czasie kreski mi nie wychodziły a teraz wyszły to na pewno cos to znaczy... No niestety... Każdy kolejny test wychodzil negatywnie a później przyszedł okres...

    💃30 lat
    🧔31 lat

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023

    01/04.2024 badania hormonalne
    05/2024 badanie nasienia 🧔

    Suplementacja :
    Fertisim
    Niepokalanek mnisi
    Witamina D
  • Monikahaa123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 lutego, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Mi się raz zdarzyła taka sytuacja z testem PINK, również po powrocie do domu zetknęłam jeszcze raz na test i była delikatna ale całkiem wyraźna kreska. Niepotrzebnie narobiłam sobie wielkich nadziei bo uważałam ,że jak nigdy po czasie kreski mi nie wychodziły a teraz wyszły to na pewno cos to znaczy... No niestety... Każdy kolejny test wychodzil negatywnie a później przyszedł okres...



    No niestety też czuję się nie potrzebnie się ucieszyłam i narobiłam nadzieji 😕poczekam do dnia spodziewanej miesiączki i wtedy się okaże.

  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 459 576

    Wysłany: 21 lutego, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób jutro test z porannego moczu :) mi te pierwsze kreski wychodziło rano ledwo co :)

    🙋🏽‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 09.2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA

    14.02.2024 ⏸️ naturalny cud 🥰
    5.03.2024 4 mm i serduszko ❤️
    16.04.2024 1 USG prenatalne ❣️

    Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan.

    preg.png
  • KasiaKP Przyjaciółka
    Postów: 103 35

    Wysłany: 21 lutego, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się tak zdażyło z pink kasetowym, wogole całe okienko pozmieniało kolory na takie odcienie żółci i wyszedł bladzioch po godzinie..nigdy na żadnych innych.

  • Monikahaa123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 lutego, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKP wrote:
    Mi się tak zdażyło z pink kasetowym, wogole całe okienko pozmieniało kolory na takie odcienie żółci i wyszedł bladzioch po godzinie..nigdy na żadnych innych.


    I później okazało się że jesteś w ciąży ?

  • Monikahaa123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 lutego, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna_bella wrote:
    Zrób jutro test z porannego moczu :) mi te pierwsze kreski wychodziło rano ledwo co :)

    A później po kilku godzinach robiły się ciemniejsze ?

  • Pimpi Przyjaciółka
    Postów: 111 41

    Wysłany: 21 lutego, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi te testy tylko bledsze sie robily na pewno nie ciemniejsze z czasem jak schły to kreski coraz mniej widoczne, jak chcesz to pokaze Ci zdjecia

    👩🏻 32 👦🏽34

    Styczeń 2024- starania o pierwsze dziecko ❤️‍🔥
    20.02.2024- ⏸️ 🥰
    11.03.2024- mamy ❤️
  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 459 576

    Wysłany: 21 lutego, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikahaa123 wrote:
    A później po kilku godzinach robiły się ciemniejsze ?

    Nie widziałam bo robiłam zdjęcie testu i wyrzucałam 🙈 ale musisz pamiętać, że jak cokolwiek pokaże się po kilku godzinach to wynik testu jest nieważny, trzeba patrzeć w wyznaczonym czasie do tych kilku minut .

    Zrób sobie test rano albo idź na betę ( o dowolnej porze) to rozwieje Twoje wątpliwości :)

    🙋🏽‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 09.2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA

    14.02.2024 ⏸️ naturalny cud 🥰
    5.03.2024 4 mm i serduszko ❤️
    16.04.2024 1 USG prenatalne ❣️

    Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan.

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ