X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy kogoś oszukał BOBO TEST?
Odpowiedz

Czy kogoś oszukał BOBO TEST?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina012 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 17 lutego 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy któraś z Was robiła bobo test? Okres mam mieć dopiero w sobotę dzis zrobilam bobo test i prakrycznie od razu wyszla mi bardzo jasna kreska a raczej taki cień ale jest widoczna golym okiem dodam, ze bobo test robie nie pierwszy raz i zawsze wychodził negatywny czyli wynik prawidłowy bo w ciazy nie byłam. Więc jak w tytule czy bobo test którąś z Was oszukał?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 15:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 15:41

  • Paulina012 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 17 lutego 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruszka wrote:
    I jak?? Mi znowu wyszedł pozytywny bobo i zastanawiam się czy trafiłyśmy na felerne testy



    Rano zrobię test innej firmy ale czytalam opinie na temat bobo testów i ponoc to sie często zdarza...masakra po prostu 😏 staram się już 6 miesiąc w tym cyklu bylam na monitoringu wszytsko potwierdzone więc nie ukrywam, ze ten test narobił mi mega nadzieji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 15:41

    Paulina012 lubi tę wiadomość

  • Paulina012 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 18 lutego 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruszka wrote:
    Trzymam kciuki za nas 🙏 daj znać :)


    Test innej firmy negatywny takze jestem pewna, ze bobo test mnie oszukał. Narobilam się mnóstwo bobo testow w poprzedniej ciazy i pierwszy raz mam taka głupia sytuację

  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 18 lutego 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy żaden test nie wyszedl mi nawet cień cienia jeśli ciąży nie bylo. A testow robilam setki różnych firm. Przetrzymywalam , patrzylam pod swiatlo, wypatrywalam tej falszywej kreski ale niestety. Pozytyw wyszedl wtedy kiedy bylam faktycznie w ciąży.

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Paulina012 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 18 lutego 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to ja nie wiem co o tym już myslec wczoraj ten bobo wyszedl mi od razu pozytywny dzis rano robilam test paskowy facelle i niby wyszła druga kreska ale byla tak mało widoczna, ze uznałam ten test za negatywny teraz jak wyschnal rzeczywiście widać ta kreskę (w pierwszej ciazy ten test mnie nie zawiódł) takze za przeproszeniem pie*dole ja to juz i czekam do soboty na okres

    Kasia08032022 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 15:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 15:41

  • Paulina012 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 18 lutego 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruszka wrote:
    Ja zrobiłam w piątek, bobo test był pozytyw, beta ciąży brak, później codziennie testy negatywne, wczoraj pozytyw, dzisiaj negatyw , teraz czekam na wyniki bety.

    Daj znać jaki wynik bety 🙂

    Gruszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 15:41

  • Werka1991 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 10 stycznia 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina012 wrote:
    W sumie to ja nie wiem co o tym już myslec wczoraj ten bobo wyszedl mi od razu pozytywny dzis rano robilam test paskowy facelle i niby wyszła druga kreska ale byla tak mało widoczna, ze uznałam ten test za negatywny teraz jak wyschnal rzeczywiście widać ta kreskę (w pierwszej ciazy ten test mnie nie zawiódł) takze za przeproszeniem pie*dole ja to juz i czekam do soboty na okres

    Paulina i jak wtedy było z tymi testami?
    Zaszłaś wtedy w ciążę?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ