Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy któraś z was dzisiaj testuje?
Odpowiedz

Czy któraś z was dzisiaj testuje?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Efa24 Koleżanka
  Postów: 32 4

  Wysłany: 14 sierpnia 2014, 06:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak w temacie. Ja się ciągle zastanawiam czy jest sens. Jeszcze siku po nocy nie zrobiłam i tak się wstrzymywać muszę co najmniej do 8.30 bo mąż mnie zabije jak zobaczy, że ZNOWU robię test choć mówiłam co innego :D :P. Na szczęście póki co jeszcze siku mi się nie chce. Mam test 10mIu

  c55f3e3kw014menp.png
 • Rozgadana Przyjaciółka
  Postów: 247 43

  Wysłany: 14 sierpnia 2014, 09:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Efa i jak testowałaś? :)

  679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ