Forum W oczekiwaniu na testowanie czy mogę się tu wygadać? ktoś miał podobnie?
Odpowiedz

czy mogę się tu wygadać? ktoś miał podobnie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2018, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:48

♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2018, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam samo długie cykle miałam. Nie wiem po co twój lekarz tyle czasu trzymał cię na anty. Co do progesteronu to mój najmniejszy miał 0,05 . Później okazało się że to było dzień przed okresem, który nie wiadomo skąd się wziął.
    Powiem ci tak wiele nas tutaj na forum nie reaguje na clo. Do tego ten lek upośledza podobno endometrium. Ja poszłam do lekarza wczoraj z nadzieją na wypisanie lametta albo letrozolu które dziewczyny tutaj bardzo polecają, ale dostałam gonal. Na początek małą dawkę. Zobaczymy za tydzień czy coś pomaga. Jak nie będzie rezultatu to poproszę na kolejny cykl o tą lamette.
    Polecam ci też monitorowanie sama dla siebie temperatury i śluzu. Na forum znajdziesz bardzo dużo podpowiedzi.
    Rozumiem twoje załamanie na widok progesteronu ;( ja przeryczalam cała noc jak odebrałam ten mój nieszczęsny wynik. ale w sumie to było tylko jedno badanie ... Jeszcze chwilę przed @ w cyklu bez owu, więc nie miał po czym skoczyć. Ja później badałam jeszcze kilka razy i już było dużo lepiej.

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2018, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:48

♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego