X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy mogę się tu wygadać? ktoś miał podobnie?
Odpowiedz

czy mogę się tu wygadać? ktoś miał podobnie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:48

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam samo długie cykle miałam. Nie wiem po co twój lekarz tyle czasu trzymał cię na anty. Co do progesteronu to mój najmniejszy miał 0,05 . Później okazało się że to było dzień przed okresem, który nie wiadomo skąd się wziął.
    Powiem ci tak wiele nas tutaj na forum nie reaguje na clo. Do tego ten lek upośledza podobno endometrium. Ja poszłam do lekarza wczoraj z nadzieją na wypisanie lametta albo letrozolu które dziewczyny tutaj bardzo polecają, ale dostałam gonal. Na początek małą dawkę. Zobaczymy za tydzień czy coś pomaga. Jak nie będzie rezultatu to poproszę na kolejny cykl o tą lamette.
    Polecam ci też monitorowanie sama dla siebie temperatury i śluzu. Na forum znajdziesz bardzo dużo podpowiedzi.
    Rozumiem twoje załamanie na widok progesteronu ;( ja przeryczalam cała noc jak odebrałam ten mój nieszczęsny wynik. ale w sumie to było tylko jedno badanie ... Jeszcze chwilę przed @ w cyklu bez owu, więc nie miał po czym skoczyć. Ja później badałam jeszcze kilka razy i już było dużo lepiej.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:48

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ