Forum W oczekiwaniu na testowanie czy mogę się tu wygadać? ktoś miał podobnie?
Odpowiedz

czy mogę się tu wygadać? ktoś miał podobnie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2018, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora 19 lipca 2018, 18:48

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2018, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam samo długie cykle miałam. Nie wiem po co twój lekarz tyle czasu trzymał cię na anty. Co do progesteronu to mój najmniejszy miał 0,05 . Później okazało się że to było dzień przed okresem, który nie wiadomo skąd się wziął.
    Powiem ci tak wiele nas tutaj na forum nie reaguje na clo. Do tego ten lek upośledza podobno endometrium. Ja poszłam do lekarza wczoraj z nadzieją na wypisanie lametta albo letrozolu które dziewczyny tutaj bardzo polecają, ale dostałam gonal. Na początek małą dawkę. Zobaczymy za tydzień czy coś pomaga. Jak nie będzie rezultatu to poproszę na kolejny cykl o tą lamette.
    Polecam ci też monitorowanie sama dla siebie temperatury i śluzu. Na forum znajdziesz bardzo dużo podpowiedzi.
    Rozumiem twoje załamanie na widok progesteronu ;( ja przeryczalam cała noc jak odebrałam ten mój nieszczęsny wynik. ale w sumie to było tylko jedno badanie ... Jeszcze chwilę przed @ w cyklu bez owu, więc nie miał po czym skoczyć. Ja później badałam jeszcze kilka razy i już było dużo lepiej.

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2018, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora 19 lipca 2018, 18:48

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)