X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy sie udalo ?
Odpowiedz

czy sie udalo ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mala2456 Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 18 marca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolzylam 08.03 owulacja byla 10.03.
    Teraz mam 7 dni przed @ i juz od 16 Dc. Mam nabrzmiale piersi ale nie bola. W 18dc pojawil sie bialy sluz i bylo go duzo tak jakby sciete bialko.. do tego dochodzi slinotok i pare dni wczesniej klucie w lewym jajniku i dziwne uczucie w brzuchu bylo
    Czuje sie taka pelna i ciezka .. kostki napuchniete. Co myslicie

    alicja_ lubi tę wiadomość

    mala2456
  • Aga8511 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 18 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mala

    mam bardzo podobnie jak ty!! z tym ze owulacje mialam 8/9 marca i oczywiscie codziennie się staraliśmy. mnie bola piersi po bokach i swedza sutki. pare dni wczesniej kluł mnie prawy jajnik i dzis tez. do tego codziennie rano mam biegunke. zrobilam dzis test bo ja mam 4 dni do @ z porannego moczu firmy check and go i wyszla druga kreska blada ale widoczna w kazdym swietle. nie wiem czy juz sie cieszyc czy to blad testu???

    alicja_ lubi tę wiadomość

    Aga29
  • mala2456 Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Aga29

    Mysle zE mozesz sie juz cieszyc. Blada druga kreska moze byc przez to ze masz jeszcze pare dni do okresu. Zapomnialam dodac ze czuje sie tak dziwnie. Mam jakies uderzenia goraca i tak jakby robilo mi sie slabo ale za chwile przechodzi czesto musze siku.. jeju nie nawidze tyle czekac az sie dowiem co jest. Daj znac jak bedzisz juz na 100% pewna :) trzymam kciuki. A czy mialas tez taki bialy sluz? Jak tak to w ktorym dc tak mniej wiecej?

    mala2456
  • Aga8511 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jestem dobra w obserwowaniu sluzu, wiem, ze mam jakby "mokro" caly czas, nie umiem tez okreslic szyjki po owulacji byla wysoko potem nisko teraz znowu wyzej, masakra!

    moim zdaniem mozesz isc za 2 dni na bete z krwi i wszystko bedzie jasne. ja tez wybieram sie za 2 dni w piatek. boje sie jeszcze cieszyc zeby potem mocno sie nie rozczarowac, dosc sie naczytalam ze byla druga kreska a potem okres. kupie jeszcze dwa testy zrobie jutro i pojutrze. Boze tak bardzo chcialabym zeby sie udalo. Od kiedy sie starasz mala?

    Aga29
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze obie jestescie nowe, to o czym mowicie to moze byc objaw ciazy, wiem, ze sie nakrecacie, mialam dokladnie to samo w poprzednim cyklu a niestety sie nie udalo. objawy sa tak rozne ze praktycznie wszystko mozna sobie przypisac do ciazy. test faktycznie jest bardzo dobrym znakiem ale jeszcze moze sie zmienic, nawet kilka dni temu byla taka sytuacja ze dziewczyna miala blada kreske a potem dostala cos w rodzaju krotkiej @ i zrobila znowu test i byl negatywny. najlepiej poczekac pare dni, zrobic test i potwierdzic beta :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • mala2456 Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest troche inaczej bo jestem po dwoch poronieniach i teraz jest pierwszy miesiac kiedy moglam sie starac.

    mala2456
  • Aga8511 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala! no to jest nadzieja! przynajmniej wiesz ze jestes płodna, zobaczysz teraz sie uda!!

    alicja_ lubi tę wiadomość

    Aga29
  • mala2456 Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 21 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wieczorem zrobilam test..do okresu jeszcze 5 dni a zauwazylam slaba druga kreske. Temperatura ciala ciagle podwyzszona do 37.3 37.4

    mala2456
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga8511 wrote:
    hej mala

    mam bardzo podobnie jak ty!! z tym ze owulacje mialam 8/9 marca i oczywiscie codziennie się staraliśmy. mnie bola piersi po bokach i swedza sutki. pare dni wczesniej kluł mnie prawy jajnik i dzis tez. do tego codziennie rano mam biegunke. zrobilam dzis test bo ja mam 4 dni do @ z porannego moczu firmy check and go i wyszla druga kreska blada ale widoczna w kazdym swietle. nie wiem czy juz sie cieszyc czy to blad testu???

    jak wyszła blada kreska widoczna w każdym świetle to na 99% można już gratulować!

  • mala2456 Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 22 marca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj znowu test pozytywny i mocniejsza kreska, z tym ze robilam dopiero wieczorem bo rano bylam w pracy i pech chcial ze jeszcze zaspalam i zapomnialam rano go zrobic.
    Wszystko byloby dobrze tylko ze wczoraj mialam chwilowe mocne bole jajnika i wieczorem bol jak na okres.. piersi nie bola, sa nabrzmiale jak przed okresem. sama juz nie wiem co myslec, chyba zostalo tylko czekanie. do srody juz nie daleko..

    alicja_, Magda lena lubią tę wiadomość

    mala2456
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to myślę, że już możesz zacząć się cieszyć :) Dbaj o siebie!!!! Powodzenia!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • mala2456 Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 23 marca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis bylam u ginekologa. W domu test byl wyrazny rano a tam lekko widoczna kreska. Czy oznacza to ze jest cos nie tak? Okres powinnam miec dopiero w srode.
    czekam jeszcze na wyniki krwi..
    pani doktor powiedziala 3 tydz. +4

    mala2456
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ