X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to może być ciąża?
Odpowiedz

Czy to może być ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Mam taki problem bo nigdy nie plamilam. Kochałam się z mężem w sobotę 4.01.20r
    W niedzielę dostałam okres dziś jest 14 dzien cyklu i plamię na brązowo cały dzień i czuję dyskomfort w brzuchu oraz dziwnie się czuję. Owulacji nie mam i nie wygląda ( negatywne testy, obserwacja śluzu oraz szyjki macicy) na to żeby się zbliżała a szyjka macicy jest długa nisko miękka i otwarta. Co to może być? Miał ktoś tak? Zawsze na owulacje boli mnie brzuch oraz mam dużo śluzu tym razem nie mam tak.

  • saraxanna Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    W obecnej sytuacji nie bardzo mam możliwość żeby wybrać się do lekarza więc może Was się poradzę :)

    W marcu dzień przed owulacją uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Przed okresem miałam objawy inne niż zwykle- nigdy nie bolały mnie piersi a tym razem były większe, bolące i były widoczne żyłki. Okres też był inny niż zwykle, zaczął się dwudniowym brązowym plamieniem co też wczesniej mi się nie zdarzało. Trwał 7 dni (łącznie z tym plamieniem). Brzuch bolał mnie dużo mniej niż zwykle. Dzisiaj jest 11 dzień cyklu, a od wczoraj boli mnie podbrzusze i mam brązowe plamienia co wcześniej nigdy się nie zdarzało. Kłują mnie też jajniki, najczęściej lewy. Co to może być ?

    Robiłam dwa testy ciążowe, ostatni w dzień spodziewanej miesiączki i był negatywny. Moje cykle są dość nieregularne ale zazwyczaj trwają 32-35 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2020, 16:21

  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro miałaś okres, i test wyszedł negatywny to nie jesteś w ciąży. Skąd plamienie, tego żadna z nas nie wie. W takich przypadkach tylko wizyta u ginekologa, często miałam przed okresem objawy które wcześniej się nie pojawiały. Tez miałam plamienia przed miesiączka, których nigdy nie miałam. Jaka była przyczyna? Nie wiadomo

    age.png

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ