X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to może być to czy stary test
Odpowiedz

Czy to może być to czy stary test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 21 lipca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dziewczyny powiedzcie mi .... Okres powinnam dostać w sobotę góra wczoraj.Niestety nic a nic ani brzuch już nie kłuje nic.Martwię się ,bo było piwko może nie dużo ale np w sobotę dwa wypiłam....Chyba mogę być w ciąży. Nie chce żebyście mi powiedziały ,bo to wiadomo,że powinnam jeszcze przeczekać,może zrobić drugi test itd lekarz beta hcg.Wiem. Ale jestem w takim szoku,że nie potrafię.Nie mam z kim o tym pogadać. Z jednej strony bardzo się cieszę z drugiej jestem za młoda.

    Miałam spakowany stary test ,który miałam zrobić już w grudniu ,bo bardzo źle się wtedy czułam a więc zostawiłam go w szafie.Skoro okresu brak postanowiłam go zrobić od razu momentalnie po 3 minutach wyszły grube krechy. Jedna jaśniejsza ale widoczna jak diabli żadna leciutka czy coś. Pytanie,które kieruje do was czy mogło być tak,że ten test jest już nie ważny ,stary mimo,że był zapakowany i sobie leżał?

    Z objawów jakie zaobserwowałam to to,że rano nie moge spać budzę się szybciej niż kiedyś choć może to być przyczyną upałów.Piersi bolały mnie bardzo mocno tylko w sobotę już wczoraj coraz mniej ,dzisiaj to bardzo leciutko wrażliwe są tak jakby ten okres był już a go nie ma i od kilku dni jestem baaardzo zmęczona wieczorami.

    Pracuje i zauważyłam,że od ok 18 robię się mega senna słaba ,siadam,nic mi się w pracy nie chcę ledwo żyje a muszę dać rady.

    Boje się ,bo pracuje po 12h i jeśli jestem w ciąży wiem,że nie powinnam ,bo dźwigam,dużo się denerwuje wręcz bardzo ,bo to gastronomia ;////

    Doradźcie mi coś. Cykle mam regularne co 29-30dni nigdy dłużej czy mniej okres 7 dni trwa tak jak zawsze.

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciąża skoro były wyraźne dwie kreski. Idź na betę najlepiej. :)

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 21 lipca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test w tą stronę raczej się nie myli

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ