X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to może zwiastować ciążę ?
Odpowiedz

Czy to może zwiastować ciążę ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monikahaa123 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 15 lutego 2024, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tutaj nowa mam pytanie jestem 5 dni po owulacji i dalej mam ciągnący przezroczysty i gęsty śluz nie jest ona cały czas ale codziennie przynajmniej dwa razy jak jestem w toalecie to mogę go zauważyć czy to może być oznaka ciąży ? Czy tylko sama doszukuję się chodźmy najmniejszych objawów dodam jeszcze że czuję bóle w podbrzuszu takie jak na okres 😕

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10135 10817

    Wysłany: 15 lutego 2024, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 dni po owulacji to jeszcze do zagnieżdżenia nie doszło. Czekaj cierpliwie na termin miesiączki i zrób test 😉

    Monikahaa123 lubi tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ