X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy to pms czy ciąza
Odpowiedz

czy to pms czy ciąza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Od 7 dni zauważyłam , że moje piersi się powiekszyły i sutki są wrażliwe nawet są takie na dodatek twarde i stojące . Towarzysza mi na co dzień gazy:( od jakiegoś czasu . Wczesniej przez 2 cykle zaobserwołam objawy pms w postaci wrażliwych piersi ale teraz to trwa o wiele dłuzej . W czasie obecnego cyklu przez 3 minuty poczułam się strasznie źle , jakby mnie ciągło na wymioty . i to się zdarzyło tylko raz . ile może trwać zespol napięcia przedmiesiączkowego ? :) podejzewam ciąze ....dodam że jestem w trakcie leczenia tarczycy . I mysle ze to nie ciąza...chociaz mam taka mała nadzieje :)

    żoneczka
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety i przy silnym pms ma sie zawroty glowy metaliczny smak w ustach oraz mdlosci..Tak mialam w poprzednim cyklu..Bylam przekonana ze ejstem w ciazy bo moje piersui zrobily sie ogromniaste i mialam wrazenie ze pekna...Na dwoje babka wrozyla..test rozwieje wszystko..Mi przeszlo w cudowny sposob jak tylko sie @ pojawila...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiesz moze ile trwa pms ?

    żoneczka
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie trwal rowniutko caly tydzien od czwarku do srody..w czwartek rano przyszla@ a w ciagu tego tyg miewalam nawet migreny cos co nie zdarzyloi mi sie nigdy wczesniej bol okropny reakcja mdlosciami na swiatlo i halas...to byl koszmar.Na szczescie nastepny cykl juz byl normalny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 10:13

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 14 lutego 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma okreslonego czasu trwania PMS, jedni maja tydzien, inni dwa, bo juz od owulki. Zalezy od poziomu hormonu w danym cyklu.

    48f411ed51.png
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 14 lutego 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy pms jest dowodem na to że owulacja wystąpiła ? u mnie to przebiega w taki sposob ze odczuwam pełneiszcze piersi i wrazliwe sutki . nie mam innych objawów .

    żoneczka
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 14 lutego 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoneczka wrote:
    czy pms jest dowodem na to że owulacja wystąpiła ? u mnie to przebiega w taki sposob ze odczuwam pełneiszcze piersi i wrazliwe sutki . nie mam innych objawów .

    Nie. Jedynym dowodem, że owulacja potwierdziła jest: skok temperatury, usg.

    Miasa lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ