Forum W oczekiwaniu na testowanie czy to w końcu możliwe?
Odpowiedz

czy to w końcu możliwe?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 22 lutego 2015, 15:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czesć dziewczyny, mam do Was pytanie, od kilu miesięcy staramy się o dziecko, od pół roku mam długie 35 dniowe cykle, ale bardzo regularne. Należę do tych kobiet, których nic nigdy nie boli, ani przed ani w trakcie miesiączki. Ostatnio około tygodnia po owulacji a tydzien i dwa dni przed miesiączką zaczęło mnie boleć podbrzusze i odczuwałam ldziwne mrowienie, po dwóch dniach podczas podcierania zauważyłam krew jasno- czerwoną, ale tylko na papierze, kolejny dzień zupełnie nic, w piątek delikatne brązowawe plamienie no i jak zastanawiałam się, czy to może być ciąża, to z piątku na sobotę dostałam chyba okres, choć jest on dziwny, bo krew z śluzem jest tylko podczas podcierania, na podpasce prawie czysto, ale na papierze trochę tego jest nie jest to jedynie delikatne plamienie, dziś znów czysto na podpasce, ale podczas podcierania znów jest krew ze śluzem, czy któraś z was też tak miała? czy jest szansa na dzidzię? prawidłowo okres powinnam dostać dopiero w ten wtorek.

 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 22 lutego 2015, 15:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dodam tylko, że do tej pory miesiączka trwała u mnie 4-5 dni i były raczej obfite a teraz tylko dwa dni i prawie nic, krew jedynie podczas podcierania.

 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 22 lutego 2015, 15:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  głupie to, ale tyle razy test robiłam i nic, że teraz obiecałam sobie, że zrobię dopiero, jak będzie choć cień sensownych podejrzeń :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego