X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy to w końcu możliwe?
Odpowiedz

czy to w końcu możliwe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malaania Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć dziewczyny, mam do Was pytanie, od kilu miesięcy staramy się o dziecko, od pół roku mam długie 35 dniowe cykle, ale bardzo regularne. Należę do tych kobiet, których nic nigdy nie boli, ani przed ani w trakcie miesiączki. Ostatnio około tygodnia po owulacji a tydzien i dwa dni przed miesiączką zaczęło mnie boleć podbrzusze i odczuwałam ldziwne mrowienie, po dwóch dniach podczas podcierania zauważyłam krew jasno- czerwoną, ale tylko na papierze, kolejny dzień zupełnie nic, w piątek delikatne brązowawe plamienie no i jak zastanawiałam się, czy to może być ciąża, to z piątku na sobotę dostałam chyba okres, choć jest on dziwny, bo krew z śluzem jest tylko podczas podcierania, na podpasce prawie czysto, ale na papierze trochę tego jest nie jest to jedynie delikatne plamienie, dziś znów czysto na podpasce, ale podczas podcierania znów jest krew ze śluzem, czy któraś z was też tak miała? czy jest szansa na dzidzię? prawidłowo okres powinnam dostać dopiero w ten wtorek.

  • malaania Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam tylko, że do tej pory miesiączka trwała u mnie 4-5 dni i były raczej obfite a teraz tylko dwa dni i prawie nic, krew jedynie podczas podcierania.

  • malaania Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    głupie to, ale tyle razy test robiłam i nic, że teraz obiecałam sobie, że zrobię dopiero, jak będzie choć cień sensownych podejrzeń :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ