Forum W oczekiwaniu na testowanie czy to w końcu możliwe?
Odpowiedz

czy to w końcu możliwe?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 22 lutego 2015, 15:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czesć dziewczyny, mam do Was pytanie, od kilu miesięcy staramy się o dziecko, od pół roku mam długie 35 dniowe cykle, ale bardzo regularne. Należę do tych kobiet, których nic nigdy nie boli, ani przed ani w trakcie miesiączki. Ostatnio około tygodnia po owulacji a tydzien i dwa dni przed miesiączką zaczęło mnie boleć podbrzusze i odczuwałam ldziwne mrowienie, po dwóch dniach podczas podcierania zauważyłam krew jasno- czerwoną, ale tylko na papierze, kolejny dzień zupełnie nic, w piątek delikatne brązowawe plamienie no i jak zastanawiałam się, czy to może być ciąża, to z piątku na sobotę dostałam chyba okres, choć jest on dziwny, bo krew z śluzem jest tylko podczas podcierania, na podpasce prawie czysto, ale na papierze trochę tego jest nie jest to jedynie delikatne plamienie, dziś znów czysto na podpasce, ale podczas podcierania znów jest krew ze śluzem, czy któraś z was też tak miała? czy jest szansa na dzidzię? prawidłowo okres powinnam dostać dopiero w ten wtorek.

 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 22 lutego 2015, 15:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dodam tylko, że do tej pory miesiączka trwała u mnie 4-5 dni i były raczej obfite a teraz tylko dwa dni i prawie nic, krew jedynie podczas podcierania.

 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 22 lutego 2015, 15:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  głupie to, ale tyle razy test robiłam i nic, że teraz obiecałam sobie, że zrobię dopiero, jak będzie choć cień sensownych podejrzeń :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego