Forum W oczekiwaniu na testowanie czy to w końcu możliwe?
Odpowiedz

czy to w końcu możliwe?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 22 lutego 2015, 15:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czesć dziewczyny, mam do Was pytanie, od kilu miesięcy staramy się o dziecko, od pół roku mam długie 35 dniowe cykle, ale bardzo regularne. Należę do tych kobiet, których nic nigdy nie boli, ani przed ani w trakcie miesiączki. Ostatnio około tygodnia po owulacji a tydzien i dwa dni przed miesiączką zaczęło mnie boleć podbrzusze i odczuwałam ldziwne mrowienie, po dwóch dniach podczas podcierania zauważyłam krew jasno- czerwoną, ale tylko na papierze, kolejny dzień zupełnie nic, w piątek delikatne brązowawe plamienie no i jak zastanawiałam się, czy to może być ciąża, to z piątku na sobotę dostałam chyba okres, choć jest on dziwny, bo krew z śluzem jest tylko podczas podcierania, na podpasce prawie czysto, ale na papierze trochę tego jest nie jest to jedynie delikatne plamienie, dziś znów czysto na podpasce, ale podczas podcierania znów jest krew ze śluzem, czy któraś z was też tak miała? czy jest szansa na dzidzię? prawidłowo okres powinnam dostać dopiero w ten wtorek.

 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 22 lutego 2015, 15:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dodam tylko, że do tej pory miesiączka trwała u mnie 4-5 dni i były raczej obfite a teraz tylko dwa dni i prawie nic, krew jedynie podczas podcierania.

 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 22 lutego 2015, 15:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  głupie to, ale tyle razy test robiłam i nic, że teraz obiecałam sobie, że zrobię dopiero, jak będzie choć cień sensownych podejrzeń :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ