X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy w końcu się udało?
Odpowiedz

Czy w końcu się udało?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chciałabym podzielić się z Wami swoją historią. Od 6 lat staramy się z mężem o dzidziusia. Jestem po ciąży pozamacicznej i dwóch poronieniach. Ostatnie 1,5 roku temu. Teraz spóźnia mi się okres o 5 dni. Mam jednak delikatne plamienie, głównie po skorzystaniu z toalety. Na zrobienie testu HCG czekam do poniedziałku. Od trzech dni leżę w łóżku, biorę witaminy, leki na tarczycę (niedoczynność) oraz 3x1 duphaston (profilaktycznie bo został mi po poronieniu). może to głupie, ale mam nadzieję, że się uda. Chociaż jestem przed testowaniem to mam pewne objawy: gazy, częstomocz, kłucie w podbrzuszu oraz lekkie mdłości. Myślicie, że w końcu mogło nam się udać? te 3 dni do testu to istna katorga ale boję się robić zwykły test. zawsze po zrobieniu testu ze sklepu, gdy wyszedł negatywny po ok. 30 min dostawałam okres mimo, że był spóźniony. pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2014, 09:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JUstynka nie wiem czy jest sens tak się katować :) ja na Twoim miejscu zrobiłabym test sikany, bo do poniedziałku jeszcze trochę czasu i zwariujesz z niepewności :) Jeśli nie jesteś w ciąży to @ przyjdzie tak czy tak, a jeśli jesteś to nie ma na co czekać z testem bo już masz AŻ 5 dni po terminie. Trzymam kciuki aby się udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba masz rację. Oj jakie to trudne :/ tylko na test sikany jest już chyba dziś za późno bo sikałam z 10 razy. Poczekam do jutra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli jesteś w ciąży to powinno coś wyjść, nawet jakbyś zrobiła test później. Masz już tyle dni po terminie @, że już musi coś wyjść i wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy rano czy wieczorem. NO ale jak chcesz być pewna to zrób jutro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, zrobiłam test z moczu i wyszła taka bladziutka kreseczka, której prawie nie widać, ale jednak ja i mąż ją zauważyliśmy! Jeszcze nie wiem co myśleć. W poniedziałek polecę na betę a na razie dalej leżę :) czy któraś z Was miała podobnie?

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 8 listopada 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To można z Ci już gratulować po cichu. U mnie wyszła taka blada, że mąż twierdził , że sobie wmawiam, że coś widzę :) zrób betę dla pewności

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2014, 07:57

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) w takim razie czekam na poniedziełek

  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 8 listopada 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam na początku taką bladziutką a 4 dni później wyszła już ładna normalna kreseczka....:) Trzymaj się zdrowo....:)

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    201507044662.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 8 listopada 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:28

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ