X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy wynik jest już wiarygodny?
Odpowiedz

Czy wynik jest już wiarygodny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula101095 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 10 września 2023, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Okres spóźnia Mi się tydzień. Rano zrobilam test wyszla jedna kreska

    Niepokoi mnie objaw no latam co chwilę do łazienki i sikam a okresu jak nie było tak nie ma.
    Czy po takim czasie ciąża by się już pokazała ?
    Czy Jak pójdę na betę to pokaże ciążę.?

  • Cichawoda Ekspertka
    Postów: 128 136

    Wysłany: 10 września 2023, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula101095 wrote:
    Witam. Okres spóźnia Mi się tydzień. Rano zrobilam test wyszla jedna kreska

    Niepokoi mnie objaw no latam co chwilę do łazienki i sikam a okresu jak nie było tak nie ma.
    Czy po takim czasie ciąża by się już pokazała ?
    Czy Jak pójdę na betę to pokaże ciążę.?
    Powinnaś powtórzyć test i pójść na betę. Może spóźnia Ci się okres bo owulacja wystąpiła w późniejszych dniach.
    Częste sikanie nie może być pewnym wyznacznikiem ciąży 😀

    29👱‍♀️👦

    Starania od 05.2022

    07.12.2023 ⏸️
    24.12.2022 💔
    29.01.2024 ⏸️
    12.02.2024 💔
  • Paula101095 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 10 września 2023, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichawoda wrote:
    Powinnaś powtórzyć test i pójść na betę. Może spóźnia Ci się okres bo owulacja wystąpiła w późniejszych dniach.
    Częste sikanie nie może być pewnym wyznacznikiem ciąży 😀

    Dziekuje za odpowiedź. Ogólnie nie wiem kiedy miałam owulacje bo w sierpniu wcale nie miałam sluzu płodnego 😔

  • Cichawoda Ekspertka
    Postów: 128 136

    Wysłany: 10 września 2023, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula101095 wrote:
    Dziekuje za odpowiedź. Ogólnie nie wiem kiedy miałam owulacje bo w sierpniu wcale nie miałam sluzu płodnego 😔
    Możliwe, że owulacji nie było i miesiączka może się spóźniać. Czasem się zdarza w cyklu więcej stresu, wahania hormonalne i miesiączka wariuje 🫤

    29👱‍♀️👦

    Starania od 05.2022

    07.12.2023 ⏸️
    24.12.2022 💔
    29.01.2024 ⏸️
    12.02.2024 💔
  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 10 września 2023, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula101095 wrote:
    Witam. Okres spóźnia Mi się tydzień. Rano zrobilam test wyszla jedna kreska

    Niepokoi mnie objaw no latam co chwilę do łazienki i sikam a okresu jak nie było tak nie ma.
    Czy po takim czasie ciąża by się już pokazała ?
    Czy Jak pójdę na betę to pokaże ciążę.?
    Zrób najlepiej betę
    Ja mam cykle 28 dni a ostatnio dostałam okres po 40 dniach. Stres,pogoda,choroba a czasem nawet leki potrafią rozregulować cykl. Brak owulacji też może wydłużyć lub skrócić cykl 😉

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ