X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Długie cykle - kiedy testujecie ?
Odpowiedz

Długie cykle - kiedy testujecie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madlen_:) Autorytet
    Postów: 268 275

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post na forum.... Niestety od zawsze mam długie cykle 35-38 dni :( Często sama nie wiem kiedy mam owulacje, nie wiem kiedy testować , w którym dpo ? Jak to jest u Was??

    p19ucsqv2v28lj5j.png
  • Asieeek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja też mam cykle 36-42 dni. U mnie owu wypada średnio ok 22-26 dnia cyklu.
    Ja swoje owu wykrywam testami owulacyjnymi.
    Generalnie żeby określić, kiedy masz owu odejmij sobie od najkrotszego cyklu 14 dni i to jest mniej więcej czas Twojej owu. Testy owu warto zacząć 3 dni wcześniej.
    Oczywiście nie u każdej kobiety ta zasada działa, ale u mnie się sprawdza.
    Z kolei testy ciążowe można najszybciej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ