X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dni po owulacji
Odpowiedz

Dni po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lori Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam do was pytanie jak wygladaja wasze dni po owulacji?W ktorym dniu macie jakies objawy i jakie? Czy zdazyl wam sie rowniez spadek temperatury tak jak mi 6 dni po owulacji?

    Lori
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam spadek 6/7 dpo. I od wczoraj w sumie meczy mnie zgaga a nie zjadlam nic nadzwyczajnego. Ponadto nic nie odczuwam :-)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina Ty to w ciazy bedziesz :D pewnie wczoraj sie zagniezdzil kropek a dzis masz pierwszy objaw ciazowy- zgage ;P

  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem też w 6 dpo i nie mam spadku, miałam za to biegunkę a czytałam że to też może być objaw implantacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 20:52

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Katrina17 Znajoma
    Postów: 20 21

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wczoraj 5dpo spadek temp. wieczorem ból podbrzusza trochę jak na okres, a potem dziwny ból piersi po bokach blisko pach, na wieczór biegunka,a dzisiaj już minęło i temperatura skończyła do góry. Ciekawa jestem czy to może być zagniezdzenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 10:47

    2 cs- szczęśliwy !!! 08.01.2017 beta 42,4, 10.01.17 beta 131,1

    Synek czeka na rodzeństwo :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrina brzmi to obiecująco :) Powodzenia!!

  • toreadorek Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od 3 dni pobolewają piersi, ale w sumie nie jakoś tam nadzwyczajnie. @ ma być za jakieś 4 - 5 dni, dopiero wtedy się okaże o co chodziło.

  • Katrina17 Znajoma
    Postów: 20 21

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Katrina brzmi to obiecująco :) Powodzenia!!
    Dzięki bardzo!
    Dzisiaj mam takie uczucie w skutkach jakby pokarm mi wypływał. (karmiłam 1,5 roku więc stąd skojarzenie) Takie jakby mrowienie. Miała któraś tak?

    2 cs- szczęśliwy !!! 08.01.2017 beta 42,4, 10.01.17 beta 131,1

    Synek czeka na rodzeństwo :)
  • Morthith Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrina17 wrote:
    Ja miałam wczoraj 5dpo spadek temp. wieczorem ból podbrzusza trochę jak na okres, a potem dziwny ból piersi po bokach blisko pach, na wieczór biegunka,a dzisiaj już minęło i temperatura skończyła do góry. Ciekawa jestem czy to może być zagniezdzenie.

    Mam identycznie, spadek temki widoczny na wykresie, cycki dziwnie bolą po bokach (ale delikatnie i nie caly czasz), plamienie, ale testy niestety negatywe więc pewnie sobie wszytko wkręciłam albo to objawy zbliżającego się okresu

    f2w3dqk30lpbftp6.png
  • Katrina17 Znajoma
    Postów: 20 21

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morthith jeśli to zagniezdzenie to test żaden nie wyjdzie jeszcze pozytywnie. Musi minąć chociaż 48h żeby zaczął być wytwarzany betaHCG. Najpierw jest wykrywaniu w krwi a dopiero potem w moczu. Także najlepiej poczekać do dnia spodziewanej miesiączki z testowaniem :) Powodzenia!

    2 cs- szczęśliwy !!! 08.01.2017 beta 42,4, 10.01.17 beta 131,1

    Synek czeka na rodzeństwo :)
  • Marlena 87 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez czekam na testowanie. ale nie nastawiam sie na nic mimo badań obserwacji itp. kobieta ktora pragnie dziecka wmowi sobie wszystko ze nawet siara z piersi juz leci dzień po zapłodnieniu. nic nam nie pozostaje tylko mieć nadzieję i czekac na dwie kreski. ja w poprzednim cyklu zreszta jak w 6 innych mialam takie objawy ze juz kupowalam wózek śpioszki. ...bol piersi mialam nawet mrowienie widzialam żyłki i nie mogłam ubrać stanika. klucie w jajniku i uczucie jakby ktos bańki mi w brzuchu puszczal.ciagle bylo mi zimno temperatura 39.9 do samego końca.spakam i ciagle sikakam. bialy śluz. no i przyszedl na koniec okresssss!!!! i tak co miesiąc. w tym miesiacu sie na nic nie nastawiam.bedzie to bedzie. nie będzie to będzie kolejny. choć nie ukrywam ze chcialabym dać mojemu 6- letniemu synowi rodzeństwo a mam dopiero 30 lat.to jest męczące myslenie ze sie udalo. ciągłe śledzenie wpisów komu sie udalo a komu nie same sie nakrecamy a organizm plata nam figle.zanim zaszlam w pierwszą ciążę co miesiac starania od kwietnia do listopada az w czerwcu poronilam sama w kuchni. odpuscilam po tym ciaze wyjechałam do Zakopanego odpoczelam i samo przyszło. nawet nie wiem kiedy ;) objawy jakie mialam od razu to odrzuciło mnie od papierosa hmmm zapalilam drugiego to samo ...no nic ppszlam do pracy i zaczal sie maraton biuro- wc tyle sikalam. potem zaczelo mnie trzepac z zimna czułam ze mam grype poszlam do domu i zrobilam test- to byl jeden dzien te wszystkie sytuacje-I test byl pozytywny.zrobilam go dwa po spodziewanym okresie. ale zanim go zrobilam bylam u brata na urodzinach hakos 3 dni wcześniej i pamiętam ze wlosy mi sie nie chciały ukladac i jadłam tyle jakbym nie jadla przez tydzień az sie smiali...a ja juz bylam w ciąży a jeszcze o tym nawet nie pomyślałam . więc dziewczyny powodzenia i na spokojnie :)

    kaha, Flowwer, małżowinka, Edycik lubią tę wiadomość

    Marlena
  • Katrina17 Znajoma
    Postów: 20 21

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie te objawy teraz były właśnie ciążowe :) 08.01.17 beta 42,4 :) dzisiaj idę na drugą betę.

    Karolina90, OjMaryś lubią tę wiadomość

    2 cs- szczęśliwy !!! 08.01.2017 beta 42,4, 10.01.17 beta 131,1

    Synek czeka na rodzeństwo :)
  • Marlena 87 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję ;)

    Marlena
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, dołączam się do wątku. Muszę gdzieś trochę poświrować ;-)

    @Katrina17: gratulacje ;-)

    Ja dziś jestem w 8dpo. I nie wiem czy mam sobie robić nadzieję. Rano po wstaniu z łóżka (i chyba już po wizycie w wc ;-) ) dopadł mnie dosyć silny ból w podbrzuszu. Nie wiem z czym go porównać. Nie jak małpowy, ale taki tępo-ciągnący. Musiałam na chwilę wrócić do łóżka, bo nie mogłam go ogarnąć. Niestety na chwilę, bo praca wzywała. Później do południa czułam takie jakby rozciąganie. Staram się nie wkręcać, ale wiecie jak to jest ;-) tylko jeśli chodzi o temp. to nie zaobserwowałam spadku, ale nawet wzrost o 0,1 w porównaniu do wczorajszego pomiaru. Po powrocie z pracy wskoczyłam pod koc,bo dopadły mnie dreszcze. Ale temp. mierzyłam i nie mam stanu podgorączkowego, a niecałe 36,5. Nie wiedzieć kiedy zasnęłam na jakąś godz, aż obudził mnie tel... teraz się obudziłam i 36.9. Może jednak przeziębienie.

    Z jednej strony mówię sobie : kobieto ogarnij się! Z drugiej jednak zatliła się iskierka nadziei. Bo jak obserwuję się już od dobrych 14c to takie coś mnie nie spotkało. Były kłucia po owu, ale nie takie coś.

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Karen25 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) tez sie dołączam do wątku.

    U mnie wyglądało to dziwnie dosyć. Cykle miałam ok 26-27 dniowe regularne. 7 stycznia okres i wg obliczeń owu miala nastąpić ok 17-18 stycznia. Odpuścilismy starania na kilka dni z przyczyn niezależnych :) Dopiero 21 stycznia poszalelismy rano. Wieczorem ok 19.00 czułam bóle w podbrzuszu i kłucia jajnika. Na początku nie zwrocilam szczególnej uwagi na ten ból, ale 22 stycznia od rana zaczęły mnie boleć piersi i tak sie teraz zastanawiam czy coś z tego nam wyjdzie :). Zaczelam dodawac jeden do jednego i wydaje mi sie ze owu przesuneła sie o kilka dni.

    Majeczka 21.11.2012 r. <3
    11 cs o drugie maleństwo :)
  • Karen25 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wy dziewczyny kiedy testujecie ? :)

    Majeczka 21.11.2012 r. <3
    11 cs o drugie maleństwo :)
  • Bejbi Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dzisiaj 11 dzien po owu, zamierzam czekac do 15, wtedy bede testowała. Miałam klocia jajników, nabrzmiale, bolace i wrazliwe piersi( ale to norma po owu), pojedyncze dni ze zgaga, mdlosciami i dreszczami - uczuciem zimna. Obecnie odczuwam bole w podbrzuszu jak na miesiaczke tylko o wiele slabsze. Pozostaje cierpliwie czekac:) Temp. utrzymuje sie na poziomie 37. Pozdrawiam

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mogę się dołączyć :) ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 17:47

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co myslicie? https://naforum.zapodaj.net/91141f22a013.jpg.html

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    co myslicie? https://naforum.zapodaj.net/91141f22a013.jpg.html
    Negat.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ