Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga kreska bledsza czy na pewno ciąża?
Odpowiedz

Druga kreska bledsza czy na pewno ciąża?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka

Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zrobiłam test jest pozytywny tylko druga kreska jest trochę jaśniejsza czy mogę się już cieszyć? Sory za głupie pytania ale jestem w szoku

Anna25
  • Anna 23 Przyjaciółka

Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że jestem dzień po spodziewanej miesiaczce test zrobiłam teraz bo nie chciało mi się czekać do rana

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 16:42

Anna25
  • Mała_blondyneczka88 Znajoma

Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej idź zrób bete albo powtórz test

2grdp3oc7vyobd36.png
  • Gumisia Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Blada kreska to też kreska. ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego