Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga kreska bledsza czy na pewno ciąża?
Odpowiedz

Druga kreska bledsza czy na pewno ciąża?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka

Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zrobiłam test jest pozytywny tylko druga kreska jest trochę jaśniejsza czy mogę się już cieszyć? Sory za głupie pytania ale jestem w szoku

Anna25
  • Anna 23 Przyjaciółka

Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że jestem dzień po spodziewanej miesiaczce test zrobiłam teraz bo nie chciało mi się czekać do rana

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 16:42

Anna25
  • Mała_blondyneczka88 Znajoma

Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej idź zrób bete albo powtórz test

2grdp3oc7vyobd36.png
  • Gumisia Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Blada kreska to też kreska. ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego