X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga kreska po kilku godzinach
Odpowiedz

Druga kreska po kilku godzinach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 17 maja 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zdarzyło się Wam, że druga kreska na teście ciążowym pojawiła się po kilku godzinach i faktycznie byłyście w ciąży?

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtorz rano test...

  • Kasionek Autorytet
    Postów: 1083 874

    Wysłany: 17 maja 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam miałam dwa razy i byłam w ciąży .Kolzenka miała i nie była.Także trzeba poczekać

    201904017252.png
    *Staś (21 tyd)
    *Aniołek
  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 17 maja 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie zrobiłam drugi, ale w ciągu dnia i wydaje mi się, że mój mocz nie był odpowiedni, za bardzo rozrzedzony i na tym teście jest jakaś kreska, widoczna pod sama nie wiem jakim kątem. Bardzo, bardzo słaba. Kupiłam jeszcze jeden test z czułością 10, zrobię jutro rano. Chciałabym, by to była prawda. Nigdy dotąd, a zrobiłam już dużo testów, nie pojawił mi się żaden cień.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 19 maja 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co?

    golonat lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ