X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Duohaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katiexx Koleżanka
    Postów: 46 18

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam miesiączkę miałam 26 listopada.. Od 11 grudnia do 20 brałam duphaston jest już 9 dni po odstawieniu i nie mam miesiączki . A ogólnie brałam fuhaston nie pierwszy raz i zawsze do 5 dni miałam.. Pokazuje że niby jest 9 dni po owulacji a jest wychodzi negatywnie czy może być za wcześnie ? Czy po prostu się spóźnia miesiączka? Miała któraś tak?

    katie
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiexx wrote:
    Witam miesiączkę miałam 26 listopada.. Od 11 grudnia do 20 brałam duphaston jest już 9 dni po odstawieniu i nie mam miesiączki . A ogólnie brałam fuhaston nie pierwszy raz i zawsze do 5 dni miałam.. Pokazuje że niby jest 9 dni po owulacji a jest wychodzi negatywnie czy może być za wcześnie ? Czy po prostu się spóźnia miesiączka? Miała któraś tak?

    Jeżeli masz 9 dni po owulacji to jeszcze za wcześnie na odstawienie dupka bo może jeszcze nie doszło do zagnieżdżenia. Jeżeli natomiast masz 9 dni spóźnienia okresu czyli 9 dni po spodziewanej miesiączce to test powinien już wyjść pozytywny w razie ciąży a jeżeli nie wychodzi to trzeba iść na wywołanie okresu 😊

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Katiexx Koleżanka
    Postów: 46 18

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nieregularne cykle i dlatego brałam już nie raz ten duphaston i zawsze brałam albo przez 7 dni albo 10 i teraz ginekolog mi kazał brać 10 dni.. I zawsze po odstawieniu mialam najdłużej 5 dni okres .. Okres mam mieć niby za 4 dni.. I się dziwie ze jeszcze nie mam .

    katie
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiexx wrote:
    Mam nieregularne cykle i dlatego brałam już nie raz ten duphaston i zawsze brałam albo przez 7 dni albo 10 i teraz ginekolog mi kazał brać 10 dni.. I zawsze po odstawieniu mialam najdłużej 5 dni okres .. Okres mam mieć niby za 4 dni.. I się dziwie ze jeszcze nie mam .

    A masz monitem potwierdzoną owu?

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Katiexx Koleżanka
    Postów: 46 18

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie byłam na monitoringu. Poczekam jeszcze te 4 dni i zobaczymy.. Tylko po prostu jestem w szoku ze tyle dni po dupku a nie ma.. Jak ogólnie biorę go z 5 lat i zawsze był max do 5 dni.

    katie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ