X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie DUPHASTON!
Odpowiedz

DUPHASTON!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 4

    Wysłany: 14 lutego 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!
    Biorę duphaston od owulacji ( w razie jakbym zaszła w ciąże ma mi to pomoc ) i mam brac az do wystąpienia miesiączki. Dzis jest termin @ , test wyszedł negatywnie ale to chyba za szybko na testowanie bo to 12 dpo i dzis mam ciemnobrazowe plamienia nie duzo ale jest. Pewnie rozkreca mi się @ ( mam tez dosc mocno powiekszone piersi). Czy jak bede brała nadal dupkaston to dostanę @ czy wtedy jak odstawie?

    Iza
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 14 lutego 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, ja brałam duphaston po owulacji i przez 10 dni. Mialam okreslone dni poprostu. Teraz zaszłam w ciąże i musze brac 3x dziennie

  • Asiek2109 Debiutantka
    Postów: 12 15

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Brałam duphaston od owulacji 18 dc przez 10 dni. Po 10 dniach test z krwi negatywny. Odstawiłam duphaston po 2 dniach dostałam brązowych plamień, po następnych 2 dniach zrobiłam test z moczu bo temperatura spadła bardzo delikatnie i okazało się, że jestem w ciąży. Znów zaczęłam brać duphaston 2x1 ale plamienia brunatne lub różowe nadal są (dziś 4 dzień). Także uczulam Was dziewczyny, że po tych 10 dniach brania duphastonu może być tak jak u mnie jeszcze za wcześnie na test i niepotrzebnie był odstawiany. Ale robiłam to co kazał mi lekarz. Mam nadzieję, że odstawienie nie zaszkodzi maleństwu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ