X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Duphaston - skurcze macicy
Odpowiedz

Duphaston - skurcze macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 6

    Wysłany: 25 września 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z was brała duphaston i miała podczas przyjmowania lekkie skurcze macicy? Mam tak drugi dzień, a przed tym czułam ból jak na okres tylko mniej intensywny. Trochę się martwię... Dosłownie czuję cała macicę, taki tępy ból.

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 26 września 2021, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja biorę duphaston co miesiąc od kilku lat ale żadnych takich przykrych dolegliwości nie miałam. Może skonsultuj to z lekarzem ?

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 6

    Wysłany: 26 września 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Chyba jutro zadzwonię do lekarza i zapytam czy tak może być.
    Pozdrawiam :)

  • Anjea Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 6 października 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam dokładnie tak samo. Już po 1 tabletce zaczęłam czuć takie bóle jak na @ tylko delikatniejsze. Po 2 dniach już było Ok, bóle minęły.

    A.
  • Klaudzka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 1 listopada 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takie objawy

    Wrzesień 2020 - rozpoczęcie starań
    Marzec 2021 - poronienie 7t
    Listopad 2021 - ?
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ