Forum W oczekiwaniu na testowanie duży pęcherzyk graffa a owulacja i ciąża
Odpowiedz

duży pęcherzyk graffa a owulacja i ciąża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tygrysica Debiutantka

Wysłany: 25 marca 2015, 16:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,miala któras z Was taka sytuacje? moj pecherzyk graffa w 22 dc mial 3 cm i zastanawiam sie czy to moze byc ciaza z tego..

,,Jeśli sam nie doświadczasz cudu, bądź cudem dla innych "
    Nick Vujicic
    zyak299oxzy7tkrp.png
  • Ajka Autorytet

Wysłany: 25 marca 2015, 16:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mój miał 34 mm to był już określany jako torbiel płynowa... jajnik bolał mnie aż do miesiączki... więc powiedziałabym że z 3 cm ciąży nie będzie.

Nasza królewna już jest na świecie
    A51mp2.png
  • Tygrysica Debiutantka

Wysłany: 26 marca 2015, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez bobolewa,ale z drugiej strony takze daje sie odczuc,takze zobaczymy :)

,,Jeśli sam nie doświadczasz cudu, bądź cudem dla innych "
    Nick Vujicic
    zyak299oxzy7tkrp.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pęcherzyk miał w 14 dc 3 cm i lekarz powiedział żeby sobie nie robić za dużo nadziei bo jest trochę za duży a w 18 dc okazało się że zrobiła się torbiel krwotoczna wielkości ponad 4 cm i płyn w zatoce więc wygląda na to że ovu była. Tylko że staranek nie było bo myśleliśmy że już po ptakach :/.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego