X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie dwa testy negatywne... na jedym blada kreska po kilku godzinach
Odpowiedz

dwa testy negatywne... na jedym blada kreska po kilku godzinach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Ostatnie cykle trwały kolejno 28,33,28 dni.
    Ten zaczął się 15 kwietnia i trwa do dziś.
    Stosunki odbyły się 23.04, 24.04, 27.04, 6.05, 8.05, 13.05, 15.05. Test wykonałam 23.05 i wyszedł negatywny, dziś rano zrobiłam kolejny i także był negatywny lecz po kilku godzinach zauważyłam ledwo widoczną drugą kreskę. Co to może oznaczać? Test to Quick Vue.
    Dodam iż dwa miesiące temu miałam po antybiotyku grudkowate upławy, które sama podleczyłam. Problem jednak wrócił w tym miesiącu i użyłam clotrimazolum w kremie, w tych samych dniach czyli 2-3.05 nastąpiło różowe plamienie, bardzo mało. Zauważyłam też wtedy na papierze odrobinę przezroczystego śluzu z nitką krwi. Czytałam, że to często spotykane po tym kremie. Czy może jednak była to implantacja? Lecz czy nie występuje ona bliżej terminu miesiączki? a to była mniej więcej połowa cyklu, jak wtedy myślałam bo się wydłużył...
    przepraszam za haotyczny post, do lekarza wybieram się dopiero we wtorek.

    Wmawiam sobie, że ze stresu spóźnia mi się okres. Stosunki nie kończyły się w środku ponieważ jeszcze nie staramy się o dziecko :) Ale wiadomo zawsze jest ryzyko. Jedyne co mi się dzieje to wzdęcia, mam brzuch jak balon. Od niedzieli mam także zgagę, zawsze tak miewałam przed okresem.. już nie wiem co myśleć. Od kilku dni po raz pierwszy obserwuję szyjkę macicy, jest nisko i otwarta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2016, 20:14

  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 27 maja 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po kilku godzinach wynik testu jest nieważny. Idź na betę dla pewności :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tez jest napisane w ulotce jednak juz sie naczytałam na forach ze gdy nie ma ciąży to nawet po czasie druga kreska sie nie pokaże, a gdy sie pojawia to jest cos na rzeczy :) wiadomo ile kobiet tyle opinii jednak napisałam tutaj bo widze ze mozna dostać naprawdę sensowne odpowiedzi od bardziej doświadczonych kobiet :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wzdety brzuch moze być spowodowany brakiem miesiączki? Przecież nawet gdybym była w ciąży to by nie urósł tak wcześnie. Czasem odczuwam kłucie w lewym boku, moze torbiel? W zeszłym roku robiłam badania hormonow i wyszedł mi podwyższony testosteron, tylko nie wiem czy moze mieć to jakieś znaczenie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2016, 09:32

  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 29 maja 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nikt Ci tu nie potwierdzi,że kłucie może byc objawem torbieli, a wysoki testosteron wzdętego brzucha, tylko lekarz, więc może warto się udać z wszystkimi wątpliwościami? :) a bierzesz coś na wyregulowanie testosteronu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisałam do ginekologa idę we wtorek jednak ze stresu chciałam sie z kimś skonsultować, oczywiście wiem ze nikt na forum nie postawi mi diagnozy :)
    na testosteron nic nie biorę gdyż lekarz stwierdził ze nie jest to jakaś duża różnica w normach... Moze powinnam bardziej o to zadbać.
    Dzis zrobiłam kolejny test i znowu negatyw wiec zakładam ze jest juz to wiarygodne po takim czasie od stosunków oraz terminu miesiączki... Być moze przyczyna leży gdzies indziej eh człowiek z nerwów to wszystko sobie wmówi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety niewiele sie dowiedziałam, gin odesłała mnie na betę zeby sie upewnić czy testy mówiły prawdę :( swoją drogą musiałabym mieć niesamowitego pecha zeby 3 sztuki mnie wprowadziły w błąd...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wyniki bety i... Boję sie:(

  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1989 wrote:
    Czekam na wyniki bety i... Boję sie:(

    Cześć, miałam podobnie w zeszłym miesiącu, miesiączka mi się spóźniała 3 dni, miałam wielki wzdęty brzuch, a na teście sikanym po godzinie wyszedł mi bladzioch... pogalopowałam na betkę...no i niestety wielkie rozczarowanie :(
    Daj znać jak po wynikach, trzymam kciuczki i tak :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2016, 12:02

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test po takim czasie nie jest wiarygodny. Jak zaszlam w ciaze 2 kreska pojawila sie po kilku sekundach. Albo beta i ciaza albo okres

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta wyszła mi 3,68 ... Podobno ciąża to powyżej 5? Tak wyczytałam... A gin mi powiedziała ze jesli wyjdzie powyżej 2 to mam kupić juz witaminy... Nic nie rozumiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam lekkiego krwawienia, czuje sie troche jakby miał Być to okres... Czy to możliwe ze dlatego beta jest podwyższona?

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kasia i jak tam? Ciąża czy jednak okres?

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Iwa91 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was

    Wiem, że ciężko będzie odpowiedzieć na to pytanie bez wizyty u ginekologa i zbadania poziomu hcg we krwi, ale chciałabym się dowiedzieć czy w moim przypadku jest jakaś szansa, że być może jest to ciążą...?
    Otóż moje cykle trwają 35 dni a miesiączka 7 dni... od 2 lat próbujemy z mężem zajść w ciążę ;) jednak nic się nie udaje...16.04 dostałam planowo miesiączkę i poraz pierwszy od dawna za dwa tygodnie po niej zauważyłam śluz płodny...następnie 21 maja dostałam lekkiego plamienia które trwało ok 4 dni...tydzień po miesiączce z ciekawości wykonałam 2 testy ciążowe które o dziwo pokazały 2 kreskę ale cienką jak włos. Dzisiaj tj 11.06 dostałam kolejnego plamienia i ból w podbrzuszu a od tygodnia mam straszne bóle żołądka,brak apetytu,schudłam 3 kg, mam zgagę i uczucie kwasu w ustach jednak nic z tym nie robiłam bo nie chce się poraz kolejny rozczarować....czy jest jakaś szansa czy to kolejny fałszywy alarm...]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Hej Kasia i jak tam? Ciąża czy jednak okres?
    Był to normalny okres :) trwał standardowo 5 dni i początek jak zawsze był bolesny.
    wciąż jednak mam brzuch jak balon i troche mnie to martwi... Dopiero w przyszły wtorek idę do ginekologa na wizytę. Wczesniej myślę by zrobić usg jamy brzusznej, moze to przyczyna gastrologiczna a wcześniejszy brak okresu to całkiem odrębna sprawa (lub poprostu stres )

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ