X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziewczyny co wy na to ?!
Odpowiedz

Dziewczyny co wy na to ?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niespokojna M Przyjaciółka
    Postów: 113 221

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki, napiszcie mi co sądzicie o moim przypadku bo ja już nie daje rady. Otóż ostatni @ miałam 27 września (trwał 6 dni) zgodnie z obliczeniami owu wypadła na 11 października, oczywiście przytulalismy sie w tym czasie, jednak nie czułam objawów owu, dopiero 20 pazdziernika bolał jajnik i pojawił sie charakterytyczny śluz co trwało do 22.10. Wtedy tez sie przytulalismy. Nie wiek czy owulacja moze sie przesunąć az o tyle dni, ale okres który miałam mieć 26.10 nie pojawił sie do dziś. Boli mnie brzuch jak na @ , jajnik dodatkowo. Poza tym trochę dokuczają mi sutki ale nic poza tym. Wszystkie testy wyszły negatywne, wczoraj na becie wynik 0. Jak myślicie nie za wcześnie było na betę ? Czy nadal jest szansa na ciąże? Nie wiem czy mam iść do ginekologa, bo nie wiek czy coś mądrego mi powie. Pomóżcie !

  • Niespokojna M Przyjaciółka
    Postów: 113 221

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślisz że jeśli owulacja jednak sie przesunęła na 20-22 październik to możliwe ze za wcześnie poszłam na badanie ( 10 dni po stosunku) i zarodek się jeszcze zagnieżdża? Nigdy okres mi sie nie spóźniał az o tydzień :/

  • Niespokojna M Przyjaciółka
    Postów: 113 221

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ci :) wiem, ze pewnie sobie wmawiam ale wiadomo ze nadzieja umiera ostatnia :) byłam w podróży w Londynie wiec moze dlatego. Ale wole zapytać bardziej doświadczonych. Ta miesiączka mnie martwi bo powinna byc 26.10 a do dziś jej nie ma od tygodnia boli mnie podbrzusze i jajniki na zmianę plus sutki ;) no i mam mega wzdęcia :)

  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem jeszcze obeznana na tym forum wiec podepnę się troszeczkę, mam nadzieje ze nikt nie będzie miał mi za złe. Kilka miesięcy temu a dokładnie 6 przestałam brać tabletki antykoncepcyjne. Okres mi się kompletnie rozregulował było 24 dni, 29, 39, 29 a teraz 24. Ze względu na to ze chcieliśmy postarać się o dziecko od 3 miesięcy nie zabezpieczaliśmy się. W tym cyklu używałam testów owulacyjnych od 13dc. 17 dc na teście pokazała się owulacja (ciemniejsza kreska widoczna) wiec działaliśmy. Dziś jest 20 dc i zauważyłam na wkładce brązowe plamienie (które zawsze mam przed miesiączka). Czy to może zwiastować miesiączkę? Aż mi się wierzyć nie chce ze może wystąpić tak szybko po owulacji... Miałyście z czymś takim do czynienia?
    Temperatury nie mierze. Z góry dziękuje za wasze opinie/wypowiedzi.

    Agiix
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 3 listopada 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli 17 dc miałaś pozytywny test owulacyjny, to w ciągu 24/48h mogłaby być owulacja i to mogło też być plamienie owulacyjne ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Agiix Koleżanka
    Postów: 59 5

    Wysłany: 3 listopada 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie miałam plamienia owulacyjnego..

    Agiix
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 3 listopada 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaś tak miałam i mam do tej pory. Po owulacji (o ile w ogóle jest) kilkudniowe plamienia. Też odstawiłam tabsy 5mcy temu... mam niski prohesteron, pewnie to od tego.

    Zrób test, a jak nie wyjdzie to polecam wizytę u lekarza :)

    Agiix lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • Niespokojna M Przyjaciółka
    Postów: 113 221

    Wysłany: 3 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy beta mogła wyjsć 0 w 10 dni od domniemanej owulacji, bo okresu brak juz 8 dzien, testy tez negatywne... Boli mnie brzuch i jajniki i nie wiem czy jajko przez te 10 dni sie nie zagnieździło o dlatego beta wyszła 0

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ