X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie dziwna kreska
Odpowiedz

dziwna kreska

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam dziś test, niby wcześnie ale tak jakoś wyszło :)
    i wszystko byłoby fajnie, gdyby nic nie było albo pojawiła się kreska "normalna"
    a na moim teście pojawiła się jasna kreska, widoczna ale bardzo blisko kreski kontrolnej, która jest bardzo ciemna.
    spotkałyście się kiedyś z czymś takim? test uszkodzony, czy może faktycznie coś jest?
    nie wiem, czy powtarzać jutro, bo i tak wcześnie, a poza tym mam test tej samej firmy
    co o tym sądzicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz jutro powtorzyc, choc wynik moze byc jeszcze niepewny, powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś kreska podobnie jak wczoraj, jasna ale nie na miejscu, co prawda bliżej środka niż kreski C ale dalej nie na swoim miejscu. wiem, ze wcześnie zrobiłam, ale gdyby nic nie było to było by jasne, że za wcześnie, albo nie ma, a tak to jest kreska czy kreski nie ma? :)

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest kreska :) skąd wiesz, że ma być na innym miejscu? Nie wiadomo gdzie producent naniósł na pasek odczynnik. Zrób test innej firmy :)

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro zrobię znowu i zobaczymy. chciałam dziś na betę iść ale wyniki dopiero we wtorek ?! dziwne lab. w poniedziałek pójdę do innego, tam wyniki są tego samego dnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałam napisać, jeśli ktoś by miał taki przypadek, że ta dziwna kreska była kreską :)

    zielarka, Manieczka86 lubią tę wiadomość

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 11 lutego 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super! Spokojnych!

    FITop1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ