Forum W oczekiwaniu na testowanie dziwna kreska
Odpowiedz

dziwna kreska

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lutego 2014, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam dziś test, niby wcześnie ale tak jakoś wyszło :)
    i wszystko byłoby fajnie, gdyby nic nie było albo pojawiła się kreska "normalna"
    a na moim teście pojawiła się jasna kreska, widoczna ale bardzo blisko kreski kontrolnej, która jest bardzo ciemna.
    spotkałyście się kiedyś z czymś takim? test uszkodzony, czy może faktycznie coś jest?
    nie wiem, czy powtarzać jutro, bo i tak wcześnie, a poza tym mam test tej samej firmy
    co o tym sądzicie?

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lutego 2014, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz jutro powtorzyc, choc wynik moze byc jeszcze niepewny, powodzenia :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 lutego 2014, 16:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś kreska podobnie jak wczoraj, jasna ale nie na miejscu, co prawda bliżej środka niż kreski C ale dalej nie na swoim miejscu. wiem, ze wcześnie zrobiłam, ale gdyby nic nie było to było by jasne, że za wcześnie, albo nie ma, a tak to jest kreska czy kreski nie ma? :)

• zielarka Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2014, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest kreska :) skąd wiesz, że ma być na innym miejscu? Nie wiadomo gdzie producent naniósł na pasek odczynnik. Zrób test innej firmy :)

FITop1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 lutego 2014, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro zrobię znowu i zobaczymy. chciałam dziś na betę iść ale wyniki dopiero we wtorek ?! dziwne lab. w poniedziałek pójdę do innego, tam wyniki są tego samego dnia

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 lutego 2014, 16:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałam napisać, jeśli ktoś by miał taki przypadek, że ta dziwna kreska była kreską :)

zielarka, Manieczka86 lubią tę wiadomość

• zielarka Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2014, 23:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super! Spokojnych!

FITop1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ